Hodnocení 2021 – 2022

Družstvo přípravky, ročník narození 2016 a mladší

Vedoucí družstva: Ochmannová Jindřiška

Trenérský kolektiv: Ochmannová Jindřiška, Jelínková Dagmar, Ruslerová Jana.

Horní řada zleva: Novák Teo, Hošková Kristýna, Zahradník Jonáš, Krejčí David, Koželská Andrea, Hošek Adam, Žůrek Vojtěch, Starzyczyný Erik, Zahradník Jakub. Dolní řada zleva: Buksová Adéla, Sedlatý Marek, Krejčí Karolína, Ješina Janík. Chybí: Klevar Štěpán, Ochmann Jakub, Sofka Jakub.

PODZIM

Po letním odpočinku začalo od září pro účastníky pohybových her řízené sportování pod taktovkou trenérek. Nejde sice o klasický sport, spíše o první seznamování s ním nebo přípravu, ale rozhodně ukazuje dětem, jak může být pohyb zábavný a naznačuje jaké výhody přináší.

Tréninků se účastní děti ve věku od 3 do 6 let. Učí se zde novým dovednostem, ať již s nářadím a různými pomůckami nebo bez nich. Starší děti pomáhají mladším a všichni společně tvoří kompaktní skupinku. Běháme, přeskakujeme, házíme, trefujeme se nebo cvičíme s básničkou a zažijeme spoustu legrace.

Po loňských zkušenostech a covidovém lockdownu jsme se letos snažili naplno využít každou minutu tréninků a doufali, že tentokrát vydržíme až do Vánoc. Epidemiologická situace nás sice trochu postrašila, ale přes nepatrná omezení jsme vytrvali a sportování završili mikulášskou nadílkou a posledním tréninkem dne 14. prosince.

Už teď se těšíme na další zážitky v novém roce a přejeme krásné Vánoce a šťastný rok 2022 všem.

Váš pohybovkový tým.

Podzimní fotogalerie:

https://hazena-horka.rajce.idnes.cz/Pohybove_hry_-_podzim_2021/

JARO

V lednu jsme se sešli opět v plné síle a s velkým nadšením. S dětmi navazujeme na podzimní sportování a upevňujeme sportovní a sociální návyky. Formou her a soutěží rozvíjíme s dětmi jejich dovednosti. V polovině června jsme ukázali rodičům, co jsme se naučili v průběhu roku a jak nás to všechny spolu baví. Na konci června proběhlo celoklubové ukončení sezóny, kde všechna družstva ukázala svůj sportovní um a tedy i my. Všichni, kdo měli zájem, se mohli přijít podívat, jaké dělají děti pokroky a na závěr všichni sportovci dostali malé odměny za velké sportovní výkony.

Všem přejeme krásné prázdniny a budeme se těšit v srpnu Vaše trenérky

Jarní fotogalerie:

https://hazena-horka.rajce.idnes.cz/Pohybove_hry_-_jaro_2022_leden_-_cerven/