Ročník 1983-1984

Tehdy nezačala sezóna u družstva mužů dobře. Vždyť prvního vítězství se družstvo dočkalo až v 6. kole s družstvem Kostelce na Hané. Později družstvo posílili Vaníček Josef, Konečný Petr, Raška Adolf, Mojžíš Petr, Řezníček Jiří, dřívější hráči PS Olomouc. Znovu se utvořila dobrá parta a znovu se pozvedla úroveň házené u družstva mužů. V konečném bilancování družstvo obsadilo 7. místo a Řezníček pak 3. místo ve střelecké tabulce. Za zmínku z tohoto období stojí vítězství družstva mužů v silně obsazeném turnaji „Memoriál Petra Akrapa“, turnaje oddílu Lokomotivy Olomouc. Zvláštní kapitolu v činnosti oddílu tvoří třídenní zájezd družstva mužů k mezinárodnímu turnaji do Českých Budějovic. Nezklamalo a obsadilo 4. místo. Zájezd se sportovně-společenské stránce plně vydařil.

Družstvo dorostenců tvořilo 8-9 hráčů, kdy tyto problémy již trvaly druhým rokem. Budoucnost nevypadala dobře. Tato generace jak v obci, tak i v oddíle chyběla a tak družstvo v soutěži obsazuje 6. místo. Po dobré úrovni této kategorie v 70. letech, prožívá nyní hlubokou krizi. Nad průměrem byl jen Klíma Lumír, Tománek Radim, Klíma Ivan, kteří měli také velký podíl na úspěchu družstva v domácím dorosteneckém turnaji.

O něco lepší byla situace v kategorii mladších žáků. Sice trénovalo 11-13 žáků, avšak na zápasy jezdilo 5-6 hráčů. Jiné zájmy, jiné přístupy nejen ze strany hráčů, ale i rodičů. Družstvo obsadilo v soutěži 4. místo. Albrecht Marek s 50 brankami pak 3. místo, 5. místo ještě Zedníček Roman se 36 brankami.

Družstvo mladších žaček vede Ing. Dvořák, kdy družstvo na konci sezóny končí uprostřed tabulky soutěže. Sestava družstva žaček: Mastná, Dušková, Sobotíková, Dvořáková, Konečná, Nováková, Coufalová, Zlámalová Jitka, Slimaříková, Heincová, Plisková, Hejdová, Zatloukalová, Zlámalová Zdena, Bohunovská.

Bylo mnoho problémů na poli mládežnické házené a budoucnost tak byla mlhavá.