Muži

Družstvo mužů: ročník narození 2004 a starší

V ročníku 2021-2022 bude družstvo startovat ve společně soutěži Olomouckého krajského svazu házené a Moravskoslezského krajského svazu Olomoucké házené

Vedoucí družstva  : Vykydal Libor, tel.: +420 608 470 706, e-mail:  libor.vyky@seznam.cz

Trenérka : Krobothová Věra, tel.: +420 777 210 987,  e-mail:  Vera.Kroboth@seznam.cz

pro zvětšení klikni na obrázek

Horní řada z leva : Krobothová Věra (trenérka), Halouzka RomanSmahel AdamDvořák FrantišekFoukal TomášMalý PatrikMinář Vojtěch, Vykydal Libor (vedoucí družstva)

Dolní řada z leva : Dokoupil Josef Klvaňa FilipZgabaj Matěj, Pulkrábek JanHruda JiříPřikryl MatějOchmann Petr,  Kubeček Jiří

Ležící z leva : Vodička ŠtěpánKostorek Jan

!!!!! po kliknutí na hráče uvidíte jeho profil!!!!Odhlášení družstva ze soutěže :

Přípravu na jarní část sezony kluci zahájili výhradně ve své režii. Trénovali dvakrát týdně, neděle v hale na Zoře a pondělky v hale ve Velké Bystřici. Plně se připravovali na druhou část sezony, kdy po podzimu jsme přezimovali na vynikajícím třetím místě. A tak se zdálo, že jaro bude hodně zajímavé a kluci se poperou o umístění v horní části tabulky.
Bohužel, nakonec se ukázalo, že bude vše jinak. Jednali jsme s hráči, jak by měla tedy vypadat jarní část sezony. Po dlouhých jednáních mezi klubem a hráči však došlo k tomu nejhoršímu scénáři. Obě strany se nedohodli na podmínkách a rozhodnutí hráčů bylo bohužel ukončení hráčské činnosti v Horeckém klubu. Na základě tohoto rozhodnutí, jsme museli družstvo mužů odhlásit ze soutěže a tím skončit seniorskou kategorii v našem klubu.
Je to smutné a hrozně nás to mrzí, ale bohužel takový je život a nám nezbývá nic jiného než se s tím poprat a doufat, že Horecká házená dlouho bez této kategorie nezůstane.

 

 

Hodnocení podzimu :

Podzimní část letošní sezony máme za sebou, tak se můžeme trošku poohlédnout jak vypadala. 

Přípravu jsme zahájili v srpnu a to v duchu jednotlivých tréninků, tedy bez nějakého uceleného soustředění. Do týmu přišli další mladíci z našeho dorostu a další jeden hráč plus brankář. Takže našim cílem bylo dát nově složené družstvo dohromady a připravit na novou sezónu. Jestli se nám to podařilo musíte posoudit sami, ale myslím, že dle počtu diváků hlavně na domácí půdě jste museli být spokojeni.

Družstvo předvádělo skvělé výkony a bylo oříškem i pro mnoho zkušenějších týmů. Noví hráči nejen že zapadli do kolektivu, ale byli hlavně viditelnou posilou družstva. Z čeho máme největší radost jsou ale naši tři odchovanci, kteří se nezalekli nelehkého úkolu a vrhli se rovnou do seniorské kategorie, i když věkově spadají do dorostenecké. Předváděli skvělé výkony a ukázali, že v seniorské kategorii se neztratí už teď a byli nepostradatelnou součástí týmu. Ano, nebylo vždycky vše tak růžové a i nám se občas něco nepovedlo, ale vždy jsme se snažili z těchto nedostatků ponaučit a co nejrychleji se jich vyvarovat.

Teď je před námi zimní přestávka a nás čeká příprava na jarní část sezóny. Určitě máme co vylepšovat a doufám, že se nám to podaří a na jaře budeme pokračovat minimálně v takové formě jako byla ta podzimní.

 

                         

 

Rozlosování všech utkání, výsledků a tabulek ročníku 2021 / 2022 najdete ZDE  skupina jih
Fotografie ze všech utkání našich družstev naleznete 
ZDE

 

 

 

Jarní část

Bohužel ani v jarní části se sezona nerozjela, jak jsme všichni v tichu doufali. Pak přišlo to, co jsme nechtěli a to zrušení celého ročníku.
Nebylo ani kde trénovat a tak hráči se připravovali individuálně.

Nicméně jak se začalo pomali rozvolňovat, začli jsme se připravovat „na novou sezonu 21/22“, kdy věříme, že se už konečně dohraje. V rámci příprav jsme
odehráli i přátelské utkání s novým týmem do nové sezony Osek nad Bečvou. Byl to super zážitek si zahrát po tak dlouhé době. V přípravě budeme i nadále
pokračovat a to i mimo tak zvanou sezonu, kdy bývá klid na odpočinek a relax po odehraném ročníku. Budeme pilovat a pilovat, abychom byli co nejlépe
připraveni na další ročník.

Ještě něco ze statistik, kdy se objevujeme jako tým vždy do třetího místa 
a v jednotlivcích máme vždy minimálně 1.příčku 

!!!!!!Pro zvětšení klikni na obrázek!!!!!

střelci

střelci 7m hodů

tresty

 

 

Rozlosování všech utkání, výsledků a tabulek ročníku 2020 / 2021 najdete ZDE

Fotografie ze všech utkání našich družstev naleznete ZDE