Hodnocení 2019-2020

V ročníku 2019-2020 startovalo družstvo ve společné soutěži Olomouckého krajského svazu s Moravskoslezským krajským svazem házené.

Vedoucí družstva: Libor Vykydal

Trenérka: Věra Krobothová

Horní řada zleva:  Dvorský Radek,  Walweel Jakub, Halouzka Roman, Švehla Martin, Hruda Jiří, Protivánek Matěj, Konrád Martin. Sedící zleva: Vykydal Libor (vedoucí družstva-trenér), Vyhňák Miroslav, Semjon Jiří, Vykydal Libor, Krobothová Věra (trenérka). Dolní řada zleva: Němec Martin, Malý Patrik, Holý David, Pulkrábek Jan, Vysoudil Vojtěch. Chybí: Foukal Tomáš,  Jedenástík  Josef.

Hodnocení podzimu 2019:

Podzimní část sezony jsme zahájili přípravou již v srpnu zakončenou domácím turnajem. Celé soustředění proběhlo v domácích podmínkách, bohužel ne však podle našich představ. Malá účast na soustředění nám zhatila veškeré plány a samotnou přípravu na sezonu. Bohužel to se přeneslo i do sezony, kdy účast na trénincích nebyla nijak valná. Ano, trochu jsme s tím počítali, protože chlapi se rozutekli na vysoké školy a během týdne tedy nemohli trénovat. Nicméně v páteční tréninky, které jsme určili jako hlavní nebyla účast opět valná. To se samozřejmě promítlo do výkonu v sezoně. Připočteme-li k tomu, že jsme se celý podzim museli poprat s ještě jednou situací, kterou jsme doposud nepoznali. Přišlo zranění a nemoc hráčů a najednou byl problém poskládat tým. V podzimní části jsme ani jednou nenastoupili v ideální sestavě a tak jsme museli improvizovat.

Tuto část sezony jsme mohli ohodnotit jako zpackanou. Každý z hráčů si musel sám uvědomit a sáhnout do svědomí, jestli udělal sám maximum. Bohužel tohle nebylo v silách žádného trenéra. V závěru sezony se nám podařilo navázat na formu, která nás zdobila předchozí soutěžní ročník. Připomeneme poslední dvě utkání proti lídrovi ve kterých jsme předvedli skvělý výkon. Přes zimu se družstvo svědomitě připravovalo na jarní odvetná utkání, leč již zmiňovaná pandemie Covid-19 neumožnila žádnému sportu odehrát jarní část soutěže.

Rozlosování utkání podzim 2019 :

ZÁKLADNÍ ČÁST

DatumSraz/odjezdZačátekSoupeřSoupeřVýsledek
Ne/8.9.14:00hod15:00hod.Horka nad MoravouSokol Krmelín17:37(6:20)
Po/28.10.8:30hod.10:30hod.Sokol TrnávkaHorka nad Moravou28:18(14:7)
Ne/22.9.14:00hod15:00hod.Horka nad MoravouTJ Holešov B20:29(8:13)
 Ne/29.9.12:45hod.14:30hod. TJ Loko.Suchdol n/O Horka nad Moravou 32:22(20:10)
Ne/6.10.  14:00hod 15:00hod.Horka nad Moravou  TJ Meteor Orlová15:33(8:14)
 Ne/13.10.9:00hod.10:15hod.  TJ Senice na HanéHorka nad Moravou 34:20(16:9)
Ne/27.10.8:30hod.10:30hod.Sokol KrmelínHorka nad Moravou41:21(18:10)
Ne/3.11.14:00hod15:00hod.Horka nad MoravouSokol Trnávka17:26(8:15)

Systém soutěže :

Vzhledem k propojení soutěže s oddíly  z Olomouckého kraje (3) a Zlínského kraje (2) a celkovém počtu 15 oddílů, jsou družstva rozdělena  do 2 skupin dle geografické polohy.  V těchto skupinách se odehrají utkání dvoukolově každý s každým. Následně proběhne nadstavbová část, která bude představovat max. 4 další utkání.

25.1.2020 Přípravný turnaj

V sobotu jsme pořádali domácí přípravný turnaj, který se odehrál v hale DHK Zora Olomouc. Turnaje se zůčastnilo sedm družstev a hrálo se systémem každý s každým 1×20 minut.

Byl to pro nás první ostrý boj téměř po dvouměsíční herní pauze. Cílem v dnešním turnaji bylo si hlavně zahrát a tak jsme to pojali jako výborný trénink, kdy jsme se utkali i s týmy z druhé ligy. Během zimní přestávky jsme toho moc bohužel nenatrénovali díky malé účasti na trénincích, kdy většina kluků z týmu měla zkouškové období, nějaká ta marodkaa jiné důvody. I na tomhle turnaji jsme se nesešli v plné sestavě.
Nicméně kluci se s tím poprali a odvedli práci na kterou v současné době máme. Vyjma jednoho utkání jsme dokázali vždy držet krok, ale bohužel vždy ke konci utkání nám zkušený soupeř vždy odskočil. Stále se potýkáme s malou střeleckou úspěšností a děláme spoustu chyb, kterých soupeř vždy samozřejmě využil. Nicméně dnešní turnaj ukázal co vše ještě musíme
zlepšit a není toho zrovna málo. Základem ovšem je účast na trénincích a doufáme, že se to v nejbližší době změní. Ještě máme chvilku času do zahájení jarní části a my se budeme snažit vše doladit. Opět jsme dnes získali další cenné herní zkušenosti, kterých potřebujeme načerpat co nejvíce. Nevěšme hlavu a pojďmě do toho, vždyť jste dokázali, že se nemusíme bát žádného soupeře.

Děkujeme všem fandům a příznivcům, že nás přišli povzbudit.

Sestava a branky : Foukal Tomáš 10, Ochmann Petr 9, Vyhňák Miroslav 5, Němec Martin 4, Hruda Jiří 4, Halouzka Roman 3, Minář Vojtěch 2, Semjon Jiří 1, Pulkrábek Jan 0, brankáři : Konrád Martin, Dvorský Radek

Družstvo  1 2 3 4 5 67 Body Skóre Pořadí
HorkaX 6:117:11   5:14 8:14   4:12  8:12   0 38: 74  7.
Olomouc11:611:811:11   8:9   7:11   7:10  5 55:55    4.
Uničov11:7 8:11  X   9:10   10:12   6:5   9:10   4   53:55  5.
Droždín14:5   11:11 10:9  X   11:9   10:6   11:12   9   67:52   2.
Hlučín14:8 9:8    12:10   9:11 8:6   9:9   9   61:52   3.
Orlová  12:4  11:7   5:6 6:10    6:8   X 9:11   4  49:46   6.
Kuřim12:810:710:912:119:911:9X1164:531.

3.11. 2019 TJ Sokol Horka nad Moravou – Sokol Trnávka 17:26 (8:15)

V neděli odpoledne nás čekal poslední zápas v letošním kalendářním roce. Na domácí půdě jsme měli přivítat hráče z Trnávky, ale bohužel počasí nám opět nepřálo a utkání se sehrálo v hale DHK Zora Olomouc.

Co jsme slibovali po posledním utkání právě v Trnávce, že utkání bude zajímavé jsme naplnili do puntíku. Od prvních minut chlapi bojovali a na výsledku to bylo znát. S favoritem jsme drželi krok jak herně tak i ve skóre. Abychom dosáhli lepšího výsledku v první polovině nám chybělo málo. Bohužel nás 6 minut před koncem zradila střelecká muška a favorit utkání toho dokonale využil a odskočil nám o 7 branek.

No a jestli jsme v první polovině předvedli skvělou hru, tak druhý poločas můžeme nazvat jako fantastický. Drželi jsme si stále stejný standart, který jsme doposud předváděli. Co nás ale velice potěšilo, že kluci přidali ještě něco navíc z první poloviny a druhý poločas jsme už prohráli pouze o dvě branky což je opravdu výkon za který si chlapi zaslouží obrovskou pochvalu. Ještě musím dodat, že opět jsme neměli ideální sestavu, kdy nám chyběli hned 3 hráči z posledního utkání.

Děkujeme soupeřům, že chtěli hrát házenou i když to bylo vyrovnané, což se bohužel v řadě utkání nestalo. Prostě nám vyhovuje, když se hraje házená a neubírá se to jiným směrem.

Dokázali jsme předvést skvělé výkony ve dvou zápasech po sobě a navíc s lídrem tabulky. Opět chlapi předvedli skvělou týmovou hru a ducha. Hlavně sami sobě si dokázali, že můžou hrát pěknou házenou i třeba s lídrem tabulky. Chlapi, pokud budete pokračovat ve výkonech z posledních dvou utkání, tak věřím, že kýžená výhra již klepe na dveře. Takže pojďme do toho!!!!

Sestava a branky : Vyhňák Miroslav 6, Foukal Tomáš 3, Malý Patrik 2, Švehla Martin 2, Němec Martin 1, Semjon Jiří 1, Pulkrábek Jan 1, Hruda Jiří 1, Ulčík Vojtěch 0, Halouzka Roman 0, brankáři a úspěšnost : Dvorský Radek 34%, Konrád Martin 38%

28.10. 2019 Sokol Trnávka – TJ Sokol Horka nad Moravou 28:18 (14:7)

Bylo nebylo krásné sváteční pondělí a naši borci zajížděli na těžkou půdu do Trnávky. Zde nás čekal lídr tabulky a bylo jasné ža na bojišti to nebude lehké.

Dorazili jsme na místo, kluci oblékli tradiční zbroj v zelené barvě a šlo se na bojiště. Naši bojovníci se nezalekli svého protivníka a vůbec nebylo znát, že hraje vedoucí tým tabulky s posledním.
Naše pevně postavená hradba dělala domácím značné problémy a naopak naše střelecká muška byla správně naladěná. Boj to byl velmi napínavý. Nicméně první pauza vyzněla lépe pro domácí borce s náskokem 7 bodíků tzv branek.

Druhé dějství se na bojišti téměř nic nezměnilo a bylo podobné tomu prvnímu. Ovšem naše hradba se ještě více stmelila a domácí střelci ne a ne se prosadit. Druhá část bitvy tak byla ještě vyrovnanější. Nicméné válečníci na domácím území využili svých zkušeností a dotáhli tenhle zajímavý boj do vítězného konce. Druhé dějství jsme prohráli o pouhé čtyři bodíky. Ovšem naši borci se nezaleknou žádného boje a tak jsme domácí bojovníky
vyzvali k odvetě, která se uskuteční v neděli, tentokrát na našem domácím bojišti.

Dnes děkujeme všem borcům za předvedený výkon a skvělou týmovou hru. V bojové aréně bylo vidět nadšení, chuť a elán z našich řad. Prostě dnes super, a hle, vidíte, že se dá hrát úplně s každým.
Ještě musím vyzvednou výkon našich dvou borců, kteří bánili samotnou naši tvrz, Radka Dvorského a Martina Konráda, kteří drželi naši hradbu stále v boji a zneškodňovali domácí šípy, které prošly přes naši hradbu. Pokud takhle budeme bojovat vždy, věřím, že se konečně dostaví i to vytoužené vítězství.

Sestava a branky : Vyhňák Miroslav 7, Švehla Martin 3, Ochmann Petr 3, Malý Patrik 2, Semjon Jiří 1, Halouzka Roman 1, Foukal Tomáš 1, Walweel Jakub 0, Němec Martin 0, Pulkrábek Jan 0, Hruda Jiří 0,
brankáři a úspěšnost : Dvorský Radek 45%, Konrád Martin 26% (odchytán necelý poločas)

27.10. 2019 TJ Sokol Krmelín – TJ Sokol Horka nad Moravou 41:21 (18:10)

Netradičně v neděli ráno jsme vyjížděli k dalšímu utkání na hřiště soupeře do vzdáleného Krmelína.

Zde nás čekal favorit utkání a vše se vyvíjelo dle papírových předpokladů. S domácím týmem jsme drželi krok do desáté minuty. Od této chvíle přebrali iniciativu domácí a kráčeli vstříc k vítěznému konci. Z naší strany byla vidět snaha a bojovnost, ale naše zbytečné individuální chyby určily směr utkání. K tomu se přidaly neproměněné šance a bylo tzv vymalováno. Domácí si připsali zaslouženě dva body. Domácí měli zápas pevně pod kontrolou, a proto o to víc nechápu, co se dělo na hřišti. Krom pár odřenin, což je celkem normální, si odvážíme i dvě rozbité hlavy. No co dodat.
Stává se bohužel pomalu tradicí, že jsme v letošní sezoně ještě neodehráli zápas v ideální sestavě, stále nás trápí zranění a další různé neduhy, ale na to se samozřejmě nemůžeme vymlouvat, prostě to musíme překonat a hrát dál.

Sestava a branky : Ochmann Petr 7, Hruda Jiří 4, Vyhňák Miroslav 3, Malý Patrik 3, Foukal Tomáš 2, Walweel Jakub 1, Němec Martin 1, Semjon Jiří 0, Halouzka Roman 0, brankáři a úspěšnost : Dvorský Radek 25%, Konrád Martin 37%

13.10. 2019 TJ Senice na Hané – TJ Sokol Horka nad Moravou 34:20 (16:9)

Netradičně v neděli ráno jsme vyjížděli k dalšímu utkání na hřiště soupeře do nedaleké Senice na Hané. Cílem v dnešním utkání bylo napravit reputaci z posledních utkání.

Hned od prvních minut bylo znát, že chlapi si to vzali k srdci a konečně po delší době předvedli opět kolektivní hru. Bylo znát, že dnes opravdu chtějí hrát, je jasné, že to nebude hned jako když mávnete kouzelným proutkem, ale bude ještě nějakou chvilku trvat. Nicméně po herní stránce to bylo z naší strany opět koukatelné. Ano, opět přišly chyby, které jsme zbytečně natropili, ale snaha hráčů byla velká.
Bohužel ani dnes družstvo nebylo v sestavě se kterou jsme počítali ještě v pátek na tréninku, ale tak to chodí a chlapi se s danou situací vyrovnali skvěle. Konečně jsme začali více střílet, hrát různé herní situace a to je to, co nás nejvíce potěšilo. Vytvořili jsme si spoustu krásných střeleckých pozic, ale bohužel neproměňování takových vyložených šancí rozhodly o osudu zápasu. Zkušený domácí tým toho samozřejmě využil a utkání dotáhl zaslouženě do vítězného konce.

Takový tým známe a takový také chceme vidět v každém utkání. Pojďme pokračovat v tom, co jsme si dnes nastolili a věřím, že to půjde.

Děkujeme věrným fandům a příznivcům, kteří nás přijeli podpořit i na venkovní utkání.

Sestava a branky : Švehla Martin 6, Vyhňák Miroslav 5, Němec Martin 3, Malý Patrik 3, Ochmann Petr 2, Foukal Tomáš 1, Ulčík Vojtěch 0, Semjon Jiří 0, Pulkrábek Jan 0, Halouzka Roman 0, brankáři a úspěšnost : Dvorský Radek 30%, Konrád Martin 44%

6.10. 2019 TJ Sokol Horka nad Moravou – TJ Meteor Orlová 15:33 (8:14)

V neděli odpoledne jsme sehráli další domácí utkání, kdy jsme přivítali tým z Orlové. Bohužel k vůli nepřízni počasí jsme museli odehrát utkání opět v azylu, tentokrát v hale v Senici na Hané.

Našim cílem bylo minimálně zopakovat výkon z minulého týdne, kdy byla sestava téměř totožná. Ale opak se stal pravdou. Během deseti minut bylo rozhodnuto o osudu utkání. V tréninkovém tempu si hosté odvezli zaslouženě oba dva body. Z naší strany to bylo katastrofické v každém směru. Útok bezzubý a o obraně se dá říci to samé. Jen díky Martinovi Konrádovi jsme neschytali ještě větší debakl. Hra bez nápadu, chuti a elánu, tak vypadala většina hráčů na hřišti. Dále to nemá smysl nějak rozepisovat, kdyby se to tu mohlo vypípat, zněl by tu monotóní desetiminutový tón!!!!

Chce to jediné v tuto chvíli, nepo….., nezabalit a makat. Každý z nás si musíme sáhnot do svědomí a s tímhle něco udělat. Není možné, že jeden týden zahrajeme skvěle a další zápas přijde výbuch !!!

Děkujeme věrným fandům, kteří nás přijeli povzbudit i do Senice. Za hororové představení se omlouváme !!!

Sestava a branky : Němec Martin 5, Vyhňák Miroslav 4, Foukal Tomáš 2, Hruda Jiří 2, Semjon Jiří 1, Švehla Martin 1, Ulčík Vojtěch 0, Halouzka Roman 0, Protivánek Matěj 0, brankáři a úspěšnost : Dvorský Radek – do utkání nezasáhl, Konrád Martin 26%

29.9. 2019 TJ Loko Suchdol nad Odrou – TJ Sokol Horka nad Moravou 32:22 (20:10)

V neděli po obědě jsme zajížděli na horkou půdu do Suchdolu, kde nás čekal těžký zápas s aktuálně druhým týmem tabulky. Bohužel i na tenhle zápas jsme odjeli nekompletní a to zcela bez krajních spojek, kdy nás stále trápí marodka a zranění. Takže již po cestě jsme bojovali jak vůbec družstvo do zápasu postavíme.

Úvod utkání nevypadal vůbec špatně, vyrovnaná hra i skóre vydrželo až do 10 minuty. Poté domácí tým využil svých zkušeností a začal odskakovat ve skóre. Hlavně přesná střelba domácího týmu rozhodla o osudu první poloviny. Hra byla svižná a stále se bylo na co koukat. Nicméně do šaten jsme odcházeli s mankem deseti branek.

Vstup do druhé poloviny nám vyšel perfektně. Obrana začala více spolupracovat a bylo to hned znát. Vždyť jsme domácím povolili vstřelit první branku až v páté minutě. Naše pěkná hra pokračovala a domácí družstvo mělo s takovou hrou menší problémy. Bylo znát i na skóre, což je velice pozitivní. Vyzkoušeli jsme si i nacvičené herní situace a řada z nich skončila nádherným zakončením.
Ve druhém poločase jsme dokázali s favoritem utkání uhrát skvělou remízu 12:12. Mohlo to být i o něco veselejší, ale neproměněné sedmičky a pár náskoků nám zabránilo uhrát ještě lepší výsledek.

Každopádně z tohoto utkání jsme odcházeli „konečně“ se vztyčenou hlavou a to hlavně za předvedený výkon v druhé polovině. Ano máme na čem pracovat, ale dnes jsme si dokázali. že můžeme být vyrovnaným partnerem i týmům z horní poloviny. Pochvalu si zaslouží celý tým, protože jsme předvedli skvělou kolektivní hru. Další pozitivní věcí je, že se kluci dokázali poprat i se sestavou a předvedli na postech na kterých normálně nehrají slušný výkon.

Sestava a branky : Vyhňák Miroslav 6, Ochmann Petr 6, Foukal Tomáš 4, Švehla Martin 2, Hruda Jiří 2, Walweel Jakub 1, Halouzka Roman 1, Ulčík Vojtěch 0, Semjon Jiří 0, Pulkrábek Jan 0, brankáři a úspěšnost : Dvorský Radek 23 %

22.9. 2019 TJ Sokol Horka nad Moravou – TJ Holešov B 20:29 (8:13)

V neděli odpoledne nás čekalo další mistrovské utkání na domácí půdě, kdy jsme přivítali tým z Holešova.

Po týdenní pauze, kdy jsme museli odložit utkání z důvodu vysoké marodky jsme se na zápas těšili a doufali, že do utkání nastoupíme v plné síle. Bohužel to se nám nepodařilo. Kluci se s tím ale vyrovnali a předváděli skvělý vstup do utkání, který jsme už dlouho nezažili. Hra byla vyrovnaná a se soupeřem jsme drželi krok nejen herně, ale i co se týče skóre. Škoda, že jen do 16 minuty. Poté jsme nechali hostující tým aby určoval tempo hry a to byla obrovská chyba. Zkušený tým toho dokonale využil a vybudoval si do poločasu pětigólový náskok.

V druhém poločase jsme chtěli předvést to co v první polovině, ale vůbec nám to nevyšlo. Spousta individuálních chyb a nepřesná střelba rozhodovala pomaličku o vítězi v dnešním duelu. Chlapi se sice snažili, ale
bohužel na naší straně se vyrábělo mnoho nepřesností. Hostující tým si zkušeně pohlídal svůj náskok a zcela zaslouženě dotáhl utkání do vítězného konce.

Pochválit ale musíme naše gólmany, kteří drželi náš tým a vychytali spoustu vyložených šancí. Škoda jen, že to hráči v poli nevrátli vstřelením branek do soupeřovi svatyně !!!!

Poděkování patří již tradičně našim fandům a příznivcům za hojnou účast a povzbuzování. Chceme Vás poprosit : mějte s náma i nadále strpení, stále jsme mladý tým a nic není hned. Jste součástí našeho týmu
DĚKUJEME

Sestava a branky : Protivánek Matěj 8, Vyhňák Miroslav 4,Halouzka Roman 2, Ochmann Petr 2, Hruda Jiří 2, Semjon Jiří 1,
Pulkrábek Jan 1, Ulčík Vojtěch 0, Foukal Tomáš 0, brankáři a úspěšnost : Konrád Martin 38 %, Dvorský Radek 48 %

8.9. 2019 TJ Sokol Horka nad Moravou – Sokol Krmelín 17:37 (6:20)

V neděli odpoledne nás čekal první zápas v nové sezoně, kdy jsme přivítali Sokol Krmelín. Utkání jsme museli bohužel kvůli klimatickým podmínkám odehrát v hale DHK Zora Olomouc.

No jak začít? V první řadě gratulujeme soupeři k zasloužené výhře. Z naší strany to byla blamáž, kolaps, no prostě co se mohlo, to se ……..! Hra bez pohybu, neproměňování šancí a mnoho dalších chyb, které jsme předváděli po celou dobu prvního poločasu. Pokud nebudeme střílet branky nemůžeme čekat ani vítězství nebo lepší výsledek.

Druhý poločas byl o něco lepší. Začali jsme se prosazovat i střelecky a na výsledku druhého poločasu to bylo hned znát. Více pohybu z naší strany, lepší střelecká potence a zápas vypadal hned lépe.
Ale stále jsme nepředvedli hru, která nás zdobila minulou sezonu.

No nic i zlé je pro něco dobré. Musíme se ponaučit z chyb a hlavně více trénovat a bude to lepší. Chlapi na to rozhodně mají a doufáme, že dnes jsme si vybrali tak zvanou slabší chvilku a budeme makat dál.
Teď je důležité abychom nad sebou nehodili flintu do žita po nezdaru v dnešním utkání. Pojďme bojovat a makat dál, vždyťkaždé utkání je jiné a sezona teprve začala.

Děkujeme i divákům za jejich účast a hlavně za podporu našeho týmu i když se hrálo v Olomouci.DĚKUJEME

Sestava a branky : Protivánek Matěj 8, Vyhňák Miroslav 3, Švehla Martin 3, Hruda Jiří 2, Němec Martin 1, Pulkrábek Jan 0, Halouzka Roman 0,
Ochmann Petr 0, Foukal Tomáš 0, brankáři : Konrád Martin 34 %, Dvorský Radek 39 %

24. 8. 2019   Přípravný turnaj Horka nad Moravou

V sobotu ráno jsme zahájili další přípravu na sezonu domácím turnajem na Sokolce za účasti šesti týmů. Hrálo se systémem dvou základních skupin.

Obě dvě utkání v základní skupině nám nevyšly dle našich představ. Herně jsme sice byli vyrovnaným soupeřem, ale naše individuální chyby kterých bylo bohužel velice mnoho
nám zabránili uhrát lepší výsledek. Nepřesné přihrávky a ztráty míčů rozhodly, že se opět utkáme v turnaji o páté místo jako v minulém roce.

V boji o páté místo nás tedy čekal dvojzápas s týmem Měnína, mimochodem stejný soupeř z loňského turnaje. První poločasy nám opět nevyšly a v obou duelech
jsme odcházeli poraženi. Naopak v poločasech druhých kluci dokázali týmovou hru a bojovnost a utkání strhli do vítězných konců. Dvě výhry nám tak zajistily páté místo.

Nicméně z chyb, které jsme udělali se musíme ponaučit a věřím, že se nám to podaří, jen by to chtělo více hráčů na trénincích a bude to pak dobré. Kluci ale opět dokázali,
že hrát umí a rozhodně se nemají za co stydět.

Děkujeme i divákům za jejich hojnou účast a hlavně za podporu našeho týmu.
Poděkovat bychom chtěli i všem co se podíleli na organizaci turnaje.
DĚKUJEME

Sestava a branky : Hruda Jiří 10, Protivánek Matěj 10, Malý Patrik 8, Walweel Jakub 6, Vyhňák Miroslav 5, Ochmann Petr 4, Semjon Jiří 3, Němec Martin 2, Foukal Tomáš 2, Pulkrábek Jan 0, Halouzka Roman 0, Ulčík Vojtěch 0, brankáři : Konrád Martin , Dvorský Radek