Mladší žactvo

Družstvo mladšího žactva : ročník narození 2011 – 2012

V ročníku 2022-2023 bude družstvo startovat v Olomoucké krajské lize

Vedoucí družstva :

Hampl Petr, tel.: 733 609 855,  e-mail:  Hazena-Horka@email.cz

Trenérka :

Vítková Kristýna, tel.: 608 474 343, e-mail:  Hazena-Horka@email.cz


NAŠE CÍLE:

Stávají se z nás velcí házenkáři a házenkářky, vždyť už „konečně“ hrajeme na velkém hřišti. Aby jsme obstáli ve velké konkurenci musíme si rozšířit povědomí o složitějších pravidlech velké házené. Rozvíjíme odrazovou sílu dolních končetin (přeskoky, více skoky, opakované přihrávky a střelba ve výskoku), švihovou sílu paží, vytrvalost, rychlost (starty z různých poloh na signál), speciální obratnost (uvolňování kolem obránce na malém prostoru, obtížnější způsob střelby). Seznamujeme se s novým herním postem – pivotem a učíme se ho využívat. Klademe důraz na strečink před a po tréninku/utkání. Stále také platí pravidlo, že VŠICHNI HRÁČI SI ZKOUŠÍ VŠECHNY HERNÍ POZICE V SESTAVĚ.

pro zvětšení klikni na foto


Horní řada zleva
: Vykydal Libor (vedoucí družstva), Vrbová Sofie,  Rusler Lukáš,  Lokoč Kryštof,  Šincl David,   Vítková Kristýna (trenérka)

Dolní řada zleva: Ptáček Michal, Jeřábek Matyáš, Nemrava Vít, Jašíček David,  Hampl PatrikVáňa Jakub,  Vávra Vojtěch   
Chybí :  Sochor Václav                          

!!!!!po kliknutí na jméno hráče se zobrazí jeho profil!!!!!

 

Aktuální informace:

Rozlosování utkání jaro 2024 :

Datum Sraz/Odjezd Pořádající Začátek Soupeř Soupeř Výsledek
Ne/10.3.**   Horka nad Moravou 14:00Hod. Horka nad Moravou Senice na Hané  
Ne/10.3.**   Horka nad Moravou 15:15Hod. Horka nad Moravou Čechy pod.Kosířem  
So/23.3.   Cement Hranice 14:30Hod. Cement Hranice Horka nad Moravou  
Ne/7.4.   SK Žeravice 9:00Hod. SK Žeravice Horka nad Moravou  
Ne/7.4.   SK Žeravice 10:15Hod. Horka nad Moravou SK Prostějov  
Ne/21.4.   Horka nad Moravou 10:00Hod. Tatran Litovel Horka nad Moravou  
Ne/21.4.   Horka nad Moravou 12:30Hod. Horka nad Moravou HBC Olomouc  
So/4.5.   Centrum Haná 10:20Hod. Centrum Haná Horka nad Moravou  
So/18.5.   Velká Bystřice 11:15Hod. Horka nad Moravou Osek nad Bečvou  
So/18.5.   Velká Bystřice 12:30Hod. Horka nad Moravou Velká Bystřice  
Ne/26.5.   Horka nad Moravou 10:00Hod. Horka nad Moravou SK Aktiv Olomouc  
Ne/26.5.   Horka nad Moravou 12:30Hod. Házená Uničov Horka nad Moravou  

** – hala DHK Zora Olomouc
Rozlosování všech utkání, výsledků a tabulek podzimní části ročníku 2022 / 2023 najdeteZDE
Fotografie ze všech utkání našich družstev nalezneteZDE

 

 


Čas do dalšího utkání 

Tréninky :

Od 10.1.. 2024

Den: Čas Místo
St 18:00- 19:30 Hod. hala Senice na Hané
     
16:00 – 17:30 Hod. hala Senice na Hané

!!!!!!!!!Odjezd bude vždy 1/2 hodiny před tréninkem od Sokolky!!!!!!!!!!!

Na trénink si děti budou nosit oblečení na trénování – mají zakázáno přijít v tričku, trénovat s ním a potom odejít bez převlečení domů. To platí i pro kraťasy/tepláky a sportovní obuv !! Samozřejmostí bude v zimních měsících také klubová zimní čepice a teplé oblečení, tak abychom předcházeli nežádoucím nemocem v důsledku prochladnutí děti po tréninkové jednotce.

Turnajový plán :

Rozlosování utkání podzim 2023 :

Datum Sraz/Odjezd Pořádající Začátek Soupeř Soupeř Výsledek
Ne/17.9. 10:30Hod. Čechy pod.Kosířem 11:45Hod. Horka nad Moravou SK Prostějov 18:3(9:1)
Ne/24.9. 9:00Hod. Horka nad Moravou 10:00Hod. Horka nad Moravou SK Aktiv Olomouc 30:5(17:2)
Ne/24.9.   Horka nad Moravou 11:15Hod. Horka nad Moravou Osek nad Bečvou 19:9(7:3)
So/7.10. 7:30Hod. SK Žeravice 9:00Hod. SK Žeravice Horka nad Moravou 21:15(12:9)
So/7.10.   SK Žeravice 10:15Hod. Horka nad Moravou Házená Uničov 17:23(7:14)
So/21.10. 11:30Hod. Cement Hranice 13:00Hod. Cement Hranice Horka nad Moravou 13:26(8:12)
So/21.10.   Cement Hranice 14:30Hod. Horka nad Moravou HBC Olomouc 12:18(3:9)
So/4.11. 13:45Hod. Velká Bystřice 15:15Hod. Tatran Litovel Horka nad Moravou 21:24(15:15)
So/4.11.   Velká Bystřice 16:30Hod. Horka nad Moravou Velká Bystřice 23:19(13:10)
Ne/19.11. 7:30Hod. Centrum Haná 9:00Hod. Centrum Haná Horka nad Moravou 30:27(15:13)
Ne/3.12.** 13:00Hod. Horka nad Moravou 14:00Hod. Horka nad Moravou Senice na Hané 24:27(13:12)
Ne/3.12.**   Horka nad Moravou 15:15Hod. Horka nad Moravou Čechy pod.Kosířem 25:6(14:2)


** – hala DHK Zora Olomouc

Rozlosování všech utkání, výsledků a tabulek podzimní části ročníku 2022 / 2023 najdete
ZDE
Fotografie ze všech utkání našich družstev nalezneteZDE

Rozlosování utkání podzim 2022 :

 

!!!!!!!!Po kliknutí na výsledek uvidíte průběh utkání!!!!!!!

Datum Sraz/Odjezd Začátek Soupeř Soupeř Výsledek
Ne/12.3. 8:30Hod. 10:00Hod. Házená Uničov Horka nad Moravou 11:11(8:8)
So/25.3. 9:00Hod. 10:30Hod. SK Žeravice Horka nad Moravou 24:9(11:5)
So/1.4. 16:30Hod. 18:00Hod. Osek nad Bečvou Horka nad Moravou 7:21(4:9)
Ne/16.4. 12:00Hod. 13:00Hod. Horka nad Moravou Centrum Haná 27:13(14:7)
Ne/23.4. 12:00Hod. 13:00Hod. Horka nad Moravou Tatran Litovel 18:29(7:15)
Ne/30.4. 12:00Hod. 13:00Hod. Horka nad Moravou Velká Bystřice 11:20(8:10)
So/6.5. 9:45Hod. 11:30Hod. Cement Hranice Horka nad Moravou 20:17(12:9)
Ne/14.5. 12:00Hod. 13:00Hod. Horka nad Moravou Senice na Hané 20:15(10:9)
Ne/21.5. 12:00Hod. 13:00Hod. Horka nad Moravou HBC Olomouc 26:12(12:4)
Ne/28.5. 14:00Hod. 15:00Hod. Horka nad Moravou SK Prostějov 21:8(9:3)

Rozlosování všech utkání, výsledků a tabulek podzimní části ročníku 2022 / 2023 najdete ZDE

Fotografie ze všech utkání našich družstev naleznete ZDE


Rozlosování utkání podzim 2022 :

!!!!!!!Mohou nastat menší změny!!!!!!!!
!!!!!!!!Po kliknutí na výsledek uvidíte průběh utkání!!!!!!!

Datum Sraz/Odjezd Začátek Soupeř Soupeř Výsledek
Ne/18.9. 14:45Hod. 16:00Hod. Horka nad Moravou Házená Uničov 18:18(11:12) 
So/24.9.  7:45Hod. 9:00Hod. SK Prostějov Horka nad Moravou 1:12(1:9)
Ne/2.10. 12:00Hod. 13:00Hod. Horka nad Moravou SK Žeravice 12:19(7:9) 
Ne/9.10. 12:00Hod. 13:00Hod. Horka nad Moravou Osek nad Bečvou 31:7(16:3)
Ne/23.10. 11:45Hod. 13:00Hod. Centrum Haná Horka nad Moravou 23:20(9:10)
So/5.11. 9:45Hod. 11:00Hod. Tatran Litovel Horka nad Moravou 25:14(12:10)
So/12.11. 7:45Hod. 9:00Hod. Velká Bystřice Horka nad Moravou 14:23(9:13)
Ne/20.11. 12:00Hod. 13:00Hod. Horka nad Moravou Cement Hranice 15:15(9:8)
So/26.11. 8:45Hod. 10:00Hod. Senice na Hané Horka nad Moravou 16:22(9:12)
Ne/4.12. 9:45Hod. 11:00Hod. HBC Olomouc Horka nad Moravou 21:16(11:9)

Rozlosování všech utkání, výsledků a tabulek podzimní části ročníku 2022 / 2023 najdete ZDE

Fotografie ze všech utkání našich družstev naleznete ZDE