Pohybové hry

Družstvo pohybových her: ročník narození 2017 až 2019

Vedoucí družstva/trenérka:  

Trenéři:   Dagmar Jelínková, tel.: 728 555 435

                 Jana Ruslerová, tel.: 775 913 558

                  e-mail: pohybovky-horka@email.cz

NAŠE CÍLE:

V srpnu 2018 jsme založili pod hlavičkou TJ Sokol Horka nad Moravou kroužek pohybových aktivit pro nejmenší děti ze širokého okolí. Naše sportovní náplň není zaměřena a úzce specializovaná na určitý sport  /házená, fotbal, florbal, atd./ Děti učíme atletickým, gymnastickým a všestranným pohybovým aktivitám.

Snažíme se děti vést nejen ke kladnému postoji sportu, ale i k práci ve skupině dětí jakož to ve vzájemném chování mezi sebou, vzájemné pomoci, pokory, samostatnosti, plnění úkolů atd. Věříme, že i rodiče tyto naše aktivity uvítají a budeme mít stále více dětí, které se budou vždy těšit na nové a zábavné hry a sportovní aktivity.

Družstvo se seznamuje se základními principy her a soutěží, kterým se věnujeme a učíme se tak velkému množství různých pohybů (běh, zastavení, změny směru, skoky, vstávání, kotouly, práce s míčem). Učíme se skákat přes švihadlo, zdoláváme překážkové dráhy, rozvíjíme rychlost a motoriku.

Naše sportovní naděje

Rozpis tréninků

Den Čas Místo Poznámka
úterý 16:45 – 17:45 hod. tělocvična ZŠ Horka nad Moravou
 
       

Žádáme rodiče o omlouvání dětí při neúčasti na tréninku prostřednictvím messengeru – skupina Pohybové hry – Info kanál.

Co potřebujeme ? – sportovní obuv a oblečení, míč a láhev s pitím

Vážení rodiče. Je důležité, aby svůj vlastní míč mělo každé dítě. Tento bude potřebovat na trénincích, kde ho budeme používat na různé hry. Míč by měl být takové velikosti, aby jej dítě udrželo v jedné ruce. 

Aktuální informace:

Plán akcí:

 

Fotografie z našich aktivit naleznete ZDE