Mladší dorostenci

V ročníku 2019-2020 se bude účastnit 2. ligy České republiky, oblast Severní Morava

Družstvo mladších dorostenců: ročník narození 2003-2004

Vedoucí družstva / trenér: Žůrek Libor, tel.: +420 777 550 638, e-mail:  Hazena-Horka@email.cz

Horní řada zleva: Žůrek Libor (trenér), Petr Kamil, Zgabaj Matěj, Jenš Viktor, Dvořák František, Klvaňa Filip, Smahel Adam, Kratochvíl Matěj.

Dolní řada zleva: Lép Jiří, Rakus Tomáš, Petr Štěpán, Halouzka Jakub, Hrachovina Richard.

Chybí: Pisano Renato.

LÉKAŘSKÉ PROHLÍDKY je potřeba nechat potvrdit dětským/obvodním doktorem/kou, popř. specialistou na sportovní lékařství nejpozději do 31. srpna 2019. Je důležité nenechávat prohlídku na srpen, resp. poslední chvíli, protože v tomto období mají o prohlídku zájem sportovci ze všech sportů a u lékařů je plno!!! Proto doporučuji prohlídku absolvovat  v koncem června, nejpozději v červenci (aby se prohlídka nemusela řešit v průběhu sezony 2019/2020). Zdravotní potvrzení může lékař(a) vyhotovit také volnou formou.
Potvrzenou zdravotní prohlídku předejte trenérům.

Tréninky v září 2019:

23., 24., 27., vždy od 17:00 hod. sportovní areál Sokolka

25. od 16:00 hod. Aplikační centrum Baluo, U Letiště 976/32, 779 00 Olomouc

Další termíny upřesníme do 27.9.2019

Tréninky od října budou upřesněny, prozatím dle tabulky níže:

Den Čas Místo
Pondělí 17:30 – 19:00 hod. areál Sokolka
Středa 17:30 – 19:00 hod. areál Sokolka
Čtvrtek 17:30 – 19:00 hod. areál Sokolka


Rozlosování utkání podzim 2019

DEN SRAZ ZAHÁJENÍ DOMÁCÍ HOSTÉ VÝSLEDEK
22.9. 16:00 h. 17:00 h. Horka Rožnov p.R. 31:38 (18:17)
28.9. 13:00 h. 14:00 h. Horka Litovel
6.10. 12:00 h. 13:00 h. Horka Ostrava
13.10. 14:00 h. 15:00 h. Horka Hranice
20.10. hlášenka Nový Jičín Horka
3.11. 12:00 h. 13:00 h. Horka Polanka
10.11. 07:00 h. 09:00 h. Zlín Horka
16.11. 08:30 h. 11:00 h. Karviná Horka
24.11. 11:00 h. 13:00 h. Kopřivnice Horka
8.12. 07:00 h. 09:00 h. Bystřice p.H. Horka

Rozlosování utkání jaro 2020

DEN SRAZ ZAHÁJENÍ DOMÁCÍ HOSTÉ VÝSLEDEK
22.2. 10:00 h. 12:00 h. Rožnov p.R. Horka
1.3. 14:00 h. 15:00 h. Horka Litovel
8.3. 10:00 h. 12:00 h. Ostrava Horka
14.3. 14:00 h. 16:00 h. Hranice Horka
22.3. 14:00 h. 15:00 h. Horka Nový Jičín
29.3. 12:30 h. 14:30 h. Polanka Horka
5.4. 16:00 h. 17:00 h. Horka Zlín
26.4. 10:30 h. 13:00 h. Karviná Horka
3.5. 14:00 h. 15:00 h. Horka Kopřivnice
17.5. 14:00 h. 15:00 h. Horka Bystřice p.H.

Termíny některých utkání se budou ještě mírně upravovat v návaznosti na klimatické podmínky.

Rozlosování všech utkání naleznete ZDE

Fotografie ze všech utkání našich družstev naleznete ZDE