Mladší dorostenci

SOUTĚŽNÍ ROČNÍK 2015 – 2016

Účastníci Moravské ligy

Vedoucí družstva / trenér: Vykydal Libor, tel.: +420 608 470 706, e-mail:  libor.vyky@seznam.cz

Trenérka: Krobothová Věra, tel.: +420 777 210 987,  e-mail:  Vera.Kroboth@seznam.cz

 

IMG_9283

Horní řada zleva: Vykydal Libor (vedoucí družstva-trenér), Protivánek Matěj, Vyroubal Jan, Vykydal Libor, Konrád Martin, Dvorský Radek, Walweel Jakub, Krobothová Věra (trenérka),

Dolní řada zleva: Vysoudil Vojtěch, Němčák Michal, Němec Martin, Titz Marek, Holý David, Kräuter Jiří, Pulkrábek Jan, chybí Šafář Daniel.

 

Hodnocení jaro 2016

Na jarní část sezony jsme se začali připravovat již v zimní přestávce. Bohužel příprava začala o měsíc pozěji něž bylo plánováno. Na trénincích jsme se zaměřili především na kondici. Jeden z tréninků probíhal v místní tělocvičně ZŠ a dále jsme využívali tělocvičnu zemědělské školy v Černovíře.

V měsíci březnu jsme uspořádali přípravný turnaj, který se odehrál v ZŠ ve Velké Bystřici. O čtrnáct dnů později nás čekal další přípravný turnaj, tentokrát v Uherském Hradišti.

Jarní část nám nevyšla dle předpokladů a můžeme jí nazvat neúspěchem. Přitom první zápasy proti silným týmům byly odehrány skvěle. Od té chvíle šla naše herní činnost směrem dolů. Bohužel co nám stále chybí a nedá se to natrénovat je vůle po vítězství.

Samozřejmě byly i světlé stránky a někteří hráči jdou směrem vzhůru po herní stránce. Tím skončila éra mladšího dorostu a příští rok nás čeká nelehký úkol. Věříme, že se kluci budou snažit a předvádět ještě lepší výkony, protože víme, že mají navíc.

Děkujeme všem hráčům a rodičům, kteří nám pomáhali s dopravou a povzbuzováním na domácích zápasech.

Přejeme Všem hezké strávení letních dovolených a prázdnin a těšíme se na viděnou v příštím ročníku.

 

 

Hodnocení podzimu  2015

Vstup do nové premiérové sezony nám vyšel perfektně. Na co kluci sáhli to se jim dařilo. Zdálo se, že sezona proběhne celkem hladce. Perfektní obranná hra a útok produktivní. To nám ale bohužel vycházelo jen tři utkání.
Doposud jsme hráli pěknou hru s minimem chyb. Od čtvrtého utkání už to tak růžové nebylo. Hra byla neurovnaná, chyběla střelba a v obraně to také moc neklapalo. Přitom jsme dokázali odehrát pěkné utkání pokud jsme se pohybovali a bojovali o každý míč. Určitě víme, že když se nám nedaří musíme se více semknout jako tým a tvrdě makat na zlepšení. Hoši na to určitě mají a právě v zimní přestávce se na to určitě zaměříme. Ale i špatné výsledky jsou k něčemu dobré. Škoda jen těch výpadků,které jsme schopni udělat v jednom utkání. Jedním z důvodů těchto zkratů je určitě to, že kluci nemohou trénovat tolik, kolik by v této kategorii potřebovali. Ano na většině z nich je vidět, že se výkonnostně derou nahoru a že chtějí předvést to nejlepší.A to nás těší nejvíce. Máme před sebou ještě hodně práce, ale věříme, že v zimní pauze vše doladíme a na jaře to rozjedeme.

 

Fotografie ze všech utkání našich družstev naleznete ZDE