Tým mladšího žactva Horky hraje v sobotu 7. října v Žeravicích o svoji neporazitelnost


Vážení sportovní přátelé,

házenkářské mládežnické soutěže, hrané od začátku nové sezóny turnajovou formou, nabírají pozvolna na obrátkách. V sobotu 7. října přijde na řadu již 3. kolo Ligy Olomouckého kraje mladšího žactva, v němž se družstvo TJ Sokol Horka nad Moravou pokusí zůstat na vítězné vlně a udržet dosavadní neporazitelnost. Po třech vítězných utkáních, které horecký tým posunuly na druhé místo mistrovské tabulky, ho nyní čekají další dva zápasy – tentokrát ve sportovní hale v Žeravicích. Na tamní palubovce bude následující program:

V 9.00 – TJ Sokol Horka nad Moravou vs. SK Žeravice

Připomeňme, že Horka v minulém kole soutěže naplno bodovala bez potíží (výhry nad TJ Sokol Osek nad Bečvou 19:9 a nad SK Aktiv Olomouc 30:5). Rovněž Žeravice vyhrály výrazně – v rámci druhého kola v jediném odehraném utkání pokořily TJ Sokol Čechy pod Kosířem 35:4. Žeravicím momentálně s pěti získanými body patří 5. místo tabulky, což napovídá, že nedělní utkání bude hodně vyrovnané. Podaří se Horce udržet neporazitelnost?

V 10.15 – TJ Sokol Horka nad Moravou vs. Házená Uničov

Mladí hráči Uničova v minulém kole soutěže vybojovali jen dva body za výhru nad SK HFP Prostějov 17:9, z druhého utkání si odnesli prohru 9:15 od TJ Sokol Centrum Haná. V tabulce Uničov figuruje se dvěma získanými body na 9. místě, což ale neznamená, že bude snadným soupeřem.

Na oba uvedené sobotní zápasy srdečně zveme všechny příznivce házené, přijeďte naše mladé házenkáře podpořit!