Pozvánka na víkend 14. – 15. října: Tři žákovská družstva Horky jedou hrát do Uničova

Vážení příznivci házené,

během víkendu 14. – 15. října bude opět možnost podpořit mládežnické týmy TJ Sokol Horka nad Moravou, které se tentokrát představí v Uničově.

V SOBOTU 14. ŘÍJNA V 10.30 HOD. HRAJE STARŠÍ MINIŽACTVO

Podzimní série krajských soutěžních turnajů kategorie staršího minižactva pokračuje dalším kolem. Dvě družstva Horky (A + B) v něm na uničovském hřišti změří síly s celkem TJ Sokol Čechy pod Kosířem. Jako vždy, i tentokrát miniházenkáři i jejich trenéři budou rádi za všechny fanoušky, kteří se do Uničova vypraví a vytvoří náležitou atmosféru.V NEDĚLI 15. ŘÍJNA V 11.00 HOD. NASTOUPÍ STARŠÍ ŽÁCI

Sportovní hala v Uničově (Gymnazijní 257) bude hodinu před nedělním polednem dějištěm mistrovského utkání třetího kola Ligy Olomouckého kraje starších žáků. Družstvo Horky nastoupí proti domácímu týmu Házená Uničov. Zatímco horečtí hráči jsou po druhém kole soutěže se čtyřmi body na 4. místě tabulky, uničovský celek je dosud bez bodového zisku v tabulce na posledním – 8. místě. V minulém kole Uničov prohrál s Hranicemi 13:38 a také s Žeravicemi 28:30.

Pro horecké družstvo tak bude nedělní zápas příležitostí jak odčinit dvě prohry z minulého víkendu (s Velkou Bystřicí 32:45, s Litovlí 34:42). Doufejme, že při soustředěném výkonu se to podaří. Do Uničova je to jen kousek cesty a proto rovněž na toto utkání srdečně zveme všechny příznivce mládežnické házené. Horka do toho!