Mladí horečtí házenkáři se o víkendu 21. – 22. října představí v Žeravicích a Hranicích

Vážení příznivci mládežnické házené,

nadcházejí víkend budeme mít možnost opět vidět v akci všechna družstva TJ Sokol Horka nad Moravou, jen se za nimi musíme vypravit do Žeravic, respektive do Hranic – města pyšnícího se extraligovou házenou.

V SOBOTU 21. 10. HRAJE MINIŽACTVO V ŽERAVICÍCH

Tamní sportovní hala bude od 11.30 hod. dějištěm dalšího kola podzimní série krajských soutěžních turnajů staršího minižactva. V této kategorii Horku reprezentují hned dvě družstva, která v neděli čekají utkání proti domácímu SK Žeravice a celku TJ Sokol Osek nad Bečvou. Všem zúčastněným týmům přejeme radost ze hry a přítomným divákům pěknou podívanou.


ROVNĚŽ V SOBOTU 21. 10. HRAJE MLADŠÍ ŽACTVO V HRANICÍCH

V hranické sportovní hale (Žáčkova 1442) v rámci 4. kola Ligy Olomouckého kraje odehraje družstvo mladšího žactva Horky dvě mistrovská utkání. Ve 13.00 hod. proti domácímu týmu TJ Cement Hranice a poté ve 14.30 proti týmu HBC Olomouc. Při pohledu do tabulky je zřejmé, že na horecké hráče čeká dvojice silných soupeřů. Hranice dosud uhrály osm bodů a figurují na 5. místě tabulky. Stejný bodový zisk má i celek HBC Olomouc, který je momentálně na 3. pozici. Horce patří se šesti body 7. příčka tabulky. Věřme, že horecké družstvo bude mít v hledišti patřičnou podporu a soupeřům nic nedaruje.V NEDĚLI 22. 10. JEDOU DO HRANIC STARŠÍ ŽÁCI

Ve stejné hranické hale se ve 4. kole Ligy Olomouckého kraje představí ve dvou utkáních starší žáci Horky. Také oni nebudou mít lehké soupeře. Ve 14.00 hod. nastoupí proti domácímu celku TJ Cement Hranice, který je se čtyřmi body na 5. místě tabulky. Horce zatím patří se šesti uhranými body 3. místo.

V 15.30 čeká na Horku daleko silnější soupeř. A sice vedoucí tým soutěže – TJ Sokol Centrum Haná, který byl v dosavadních pěti utkáních bodově stoprocentní. Navíc v minulém kole spustili jeho hráči hotový brankostroj, když Žeravice porazili 59:20 a Litovel 55:22. Doufejme, že horecká parta najde účinný recept, jak tento brankostroj s podporou přítomných fandů vyřadit z provozu.Vážení příznivci horeckých barev, na všechna uvedená utkání jste srdečně zváni, určitě se bude na co dívat.