Mladší žactvo Horky v neděli 24. září zabojuje na Sokolce o další mistrovské body

Vážení příznivci házené,

Liga Olomouckého kraje mladšího žactva má o nadcházejícím víkendu na programu 2. kolo nového soutěžního ročníku. Družstvo mladšího žactva TJ Sokol Horka nad Moravou, které v 1. kole výrazně zvítězilo nad SK HFP Prostějov 18:3, čekají v neděli 24. září v areálu horecké Sokolky dvě mistrovská utkání.

V 10.00 NASTOUPÍ HORKA PROTI SK AKTIV OLOMOUC

Mladí olomoučtí házenkáři jsou v Lize Olomouckého kraje nováčkem a jak ukazují výsledky 1. kola soutěže, ve dvou úvodních zápasech zaplatili až příliš vysokou nováčkovskou daň. S Cementem Hranice prohráli 5:24, v druhém utkání obdrželi od týmu Házená Velká Bystřice podobnou pálku – 6:26. Jako správní sportovci přejeme hráčům SK Aktiv, aby se v soutěži rychle aklimatizovali a nakročili k lepším výsledkům.

V 11.15 ZAČNE UTKÁNÍ HORKY PROTI TJ SOKOL OSEK NA BEČVOU

Druhý soupeř, který se v neděli představí na horecké Sokolce – celek TJ Sokol Osek nad Bečvou – o minulém víkendu rovněž nebodoval. V 1. kole soutěže prohrál s HBC Olomouc 10:26 a výsledkem 17:20 nestačil ani na TJ Sokol Centrum Haná. Uvidíme, v jaké formě se v neděli předvede na horeckém hřišti.

Uvedená utkání slibují nepochybně zajímavou podívanou. Už proto, že oba hostující celky si budou chtít napravit reputaci a domácím hráčům určitě nic nedarují. Na uvedené zápasy srdečně zveme všechny příznivce a fanoušky házené, přijďte mladé hráče povzbudit. Těšíme se na Vás!