Pozvánka na mistrovské utkání starších žáků Horky. Hraje se ve středu 24. května!

Vážení příznivci mládežnické házené,

opravdu není v titulku chyba, středa je správný termín. Neplatí ani verze, že by se horečtí starší žáci stali profesionály, kteří běžně hrávají ve všední dny. Důvod, proč se bude tuto středu hrát na Sokolce od 17.30 mistrovský zápas, je prostý.

Půjde o dohrávku odloženého utkání Ligy Olomouckého kraje ze začátku dubna, které družstvo Horky nemohlo absolvovat z důvodu účasti na mezinárodním turnaji Prague Handball Cup. Jaký duel nás tedy ve středu na horecké Sokolce čeká? V 17.30 na hrací plochu nastoupí

TJ SOKOL HORKA NAD MORAVOU vs. SK HFP PROSTĚJOV

V tomto vzájemném měření sil se potkají týmy, které v krajské soutěži opravdu nemají na růžích ustláno. Horečtí žáci z dosavadních utkání vybojovali zatím jen 4 body, což stačí na 8. místo tabulky. Hráči Prostějova jsou na tom o poznání hůř, dosud nepoznali chuť vítězství a bez bodového zisku jsou zatím na poslední – 9. příčce tabulky. Bude tak určitě zajímavé sledovat, nakolik domácí tým potvrdí roli mírného favorita. Věříme, že s náležitou podporou přítomných fandů se dílo podaří. Takže – Horka do toho!

A ještě doušek na závěr: Jako správní organizátoři máme připravenou i variantu pro případ nepříznivého počasí, které by hrací plochu proměnilo v kluziště. Tudíž – bude-li pršet, nezmokneme… A uvedené mistrovské utkání proti Prostějovu se v daný den, tedy ve středu 24. května, přesune do sportovní haly v Senici na Hané. Tam by zápas začal v 18.00, o půl hodiny později, než je plánováno.