Pozvánka na domácí utkání v neděli 23. dubna

Vážení sportovní přátelé,

neděle 23. dubna bude ve znamení dalších soutěžních utkání v jarní části aktuální házenkářské sezóny, na která vás srdečně zveme. Tři družstva TJ SOKOL HORKA NAD MORAVOU se během neděle představí letos poprvé v domácím prostředí v areálu na Sokolce.

Kterým horeckým týmům a v jakých časech můžeme fandit?

V 9.00 ZAHÁJÍ NEDĚLNÍ PROGRAM STARŠÍ MINIHÁZENKÁŘI

Jejich v pořadí již pátý jarní soutěžní turnaj se uskuteční za pořadatelství horeckého oddílu házené. Kromě domácího družstva se turnaje zúčastní dva týmy starších miniházenkářů SK ŽERAVICE (A+B) a TJ SOKOL II PROSTĚJOV.

V 11.00 NASTOUPÍ NA HRACÍ PLOCHU MLADŠÍ MINIHÁZENKÁŘI

Rovněž za pořadatelství domácího oddílu házené bude nedělní turnaj mladších miniházenkářů během jara již pátým v řadě. Do Horky přijedou a své síly s horeckými nadějemi změří hráči SK ŽERAVICE, TATRANU LITOVEL a TJ SOKOL KOSTELEC NA HANÉ – HK.

VE 13.00 PŘIJDE NA ŘADU UTKÁNÍ MLADŠÍHO ŽACTVA

Horecké družstvo této věkové kategorie v dalším jarním kole Ligy Olomouckého kraje přivítá celek TATRANU LITOVEL. V minulém kole oba týmy zvítězily, Horka porazila TJ Sokol Centrum Haná 27:13 a Litovel bodovala v Prostějově, kde domácí SK HFP porazila 23:13. Pohled do tabulky říká, že favoritem nedělního utkání jsou litovelští hráči, kteří v dosavadním průběhu soutěže získali 26 bodů a patří jim 2. příčka tabulky. Družstvo Horky je zatím s 15 body na 5. místě. Nicméně papírové předpoklady mají to kouzlo, že se často nepotvrdí a skutečnost bývá jiná. Horecké mladší žactvo tak může nedělní mistrovské utkání brát jako velkou výzvu!

Doufejme, že počasí již bude venkovnímu sportování přát, v opačném případě budeme včas informovat o změně místa či termínu na sociálních sítích.

Jak družstvu mladšího žactva, tak oběma miniházenkářským týmům přejeme v neděli hodně zdaru, ať se jim po všech stránkách daří a svými výkony potěší přítomné fanoušky a příznivce dobré házené.