Dvě družstva miniházenkářů Horky v neděli 19. 3. rozehrají sérii soutěžních turnajů

Týden po úvodních jarních mistrovských utkáních starších žáků a mladšího žactva vstoupí do soutěžních klání i miniházenkáři TJ Sokol Horka nad Moravou. Jak kategorii mladších, tak i kategorii starších hráčů čeká v průběhu jara osm soutěžních turnajů, z toho šest na hřištích soupeřů. Na domácím hřišti v areálu horecké Sokolky se turnaje miniházenkářů uskuteční 23. dubna a 14. května. Kam se tedy horecké naděje vydají o nadcházejícím víkendu?

MLADŠÍ MINI HRAJÍ VE VELKÉ BYSTŘICI

V tamní sportovní hale bude nedělní turnaj za účasti pěti družstev zahájen v 10 hodin. Na hrací ploše se představí dvě družstva klubu Házená Velká Bystřice (A+B), dvě družstva vyšle i DHK Zora Olomouc (rovněž A+B) a tento čtyřlístek doplní družstvo TJ Sokol Horka nad Moravou. Přejeme hráčům a hráčkám všech týmů hodně sportovního štěstí a co nejvíce radosti ze hry!

STARŠÍ MINI JEDOU DO HRANIC

Sportovní hala klubu TJ Cement Hranice ožije v neděli miniházenou již v 9 hodin. Prvního jarního soutěžního turnaje se zúčastní kromě domácího družstva týmy TJ Sokol Osek nad Bečvou, TJ Senice na Hané a také TJ Sokol Horka nad Moravou. Komu se bude po herní a střelecké stránce nejvíce dařit? Odpověď v průběhu nedělního odpoledne budou znát nejen přítomní rodiče hráčů, ale i další fandové házené, kteří – jak věříme – se zaslouží o výbornou sportovní atmosféru. Ta už tradičně k utkáním miniházenkářů patří a snad nebude chybět ani v hranické hale. Tak ať se všem daří!

Pro úplnost ještě informace o dvou horeckých žákovských družstvech. Nadcházející víkend mají volno a mohou se tak v klidu připravit na sobotu 25. března, kdy jak mladší žactvo, tak i starší žáci hrají druhý jarní mistrák v Žeravicích.