3. ročník Halloweenské stezky odvahy

Po dvou letech Covidové přestávky jsme letos opět připravili dětem v pořadí již 3. ročník Halloweenské stezky odvahy v areálu centra ekologických aktivit na Sluňákově v Horce nad Moravou.

Z důvodu velmi špatného počasí jsme museli ustoupit plánovanému uskutečnění v pátek 4.11. a vše přeplánovat a opravdu s velkým úsilím, aby se to všichni dozvěděli, přesunout na neděli 6.11. Začátek byl ve stejný čas v 17:00 a vstup byl zdarma.

Již od dopoledních hodin jsme se pilně připravovali, aby vše bylo nachystáno a připraveno. Měli jsme zde bufet nejen s pochutinami pro děti, ale i horkým punčem pro dospělé účastníky. Pro všechny jsme připravili bohaté pohoštění zdarma (napečené buchty, řezy, vdolečky, banány, pomeranče, mandarinky a jablka) – vše zdravou formou. Celou akci si určitě užily nejen děti, ale i dospělí a bylo to zpříjemnění nedělního večera. Po zvládnutí stezky si všechny děti zasloužily, dárkový balíček a také si vybraly zdravou odměnu v podobě ovoce a reklamní dárky volbou dobrovolného výběru.

Během večera probíhala soutěž o 3 nejlepší strašidelné masky/převleky večera. Výherci byli odměněni dárkovým balíčkem a diplomem.

Věříme, že všechny děti byly nadšené a budou rády vzpomínat na to, co zde všechno prožily.

Děkujeme organizátorům a pomocníkům nejen z řad rodičů Házenkářského klubu TJ Sokol Horka nad Moravou- bez Vás bychom tuto skvělou akci nejen pro děti neuspořádali.

Také děkujeme všem sponzorům (Obec Horka nad Moravou, Kulturní Horka z.s, JV-Fruit s.r.o., Hruška potraviny-Horka nad Moravou, Sluňákov a Handball Club TJ Sokol Horka nad Moravou) za přispění a hlavně Centru ekologických aktivit-Sluňákov za možnost tuto akci uspořádat v jejich zázemí a využít ke stezce jejich přírodní areál.

Níže je pro Vás odkaz, kde si můžete příjemně připomenout celou stezku a prožitý večer ve fotogalerii. Fotky jsou možné si kdykoliv stáhnout a využít pro své soukromé účely.

Také pro Vás připravujeme fotografickou koláž účastníků, strašidel, organizátorů… no prostě se všemi co si užili pěkný podzimní nedělní večer.

https://hazena-horka.rajce.idnes.cz/2022_11_06-_Halloweenska_stezka_odvahy/

Děkujeme za vaší účast a těšíme se na příští ročník, kde se pokusíme opět přidat nějaké novinky a vylepšit celý průběh Halloweenské stezky odvahy.

HORKA JEDE !!!!