Víkend 27. – 28. srpna: V Horce se uskuteční turnaje miniházenkářů a mladšího žactva

Vážení příznivci mládežnického sportu,

o posledním srpnovém víkendu horecký areál na Sokolce již tradičně ožívá házenkářským mládím a letošní rok není výjimkou. Dva nadcházející turnaje, pořádné oddílem házené TJ Sokol Horka nad Moravou, budou součástí přípravy na novou sezónu 2022 – 2023, která odstartuje v září.

V SOBOTU 27. SRPNA OD 9.00 HOD.

je na programu silně obsazený turnaj v miniházené, kterého se zúčastní družstva z těchto klubů:

HOLEŠOV, VELKÉ MEZIŘÍČÍ, KOSTELEC NA HANÉ, KUNOVICE, HOSTĚRÁDKY – REŠOV, NÁCHOD, HAVLÍČKŮV BROD, OLOMOUC, HORKA NAD MORAVOU

Jak je zřejmé, horečtí nejmladší učedníci házenkářského řemesla budou mít opravdu silnou konkurenci. Vždyť v uvedených klubech má miniházená již řadu let početnou základnu. Jak se stalo dobrým zvykem, turnaj se bude odvíjet v pohodové přátelské atmosféře. Neboť nepůjde o body, ale o to, aby si děti miniházenou náležitě užily a radostí ze hry si osladily závěr letních prázdnin.

Přijďte se také potěšit jedinečnou atmosférou, typickou pro miniházenkářské turnaje a povzbuďte nejmladší adepty této krásné hry. Bohaté občerstvení během turnaje je zajištěno.

V NEDĚLI 28. SRPNA OD 9.00 HOD.

bude sportovní víkend pokračovat velkým turnajem mladšího žactva, jemuž mezinárodní punc dodá účast mladých házenkářů ze slovenských Piešťan.

Na Sokolce se představí družstva mladšího žactva z těchto klubů:

HAVLÍČKŮV BROD, PROSTĚJOV, HOLEŠOV, CENTRUM HANÁ, OLOMOUC, PIEŠŤANY, IVANČICE, SENICE NA HANÉ, LITOVEL

Pořádající oddíl házené TJ Sokol Horka nad Moravou do turnaje vyšle nově sestavený tým, tvořený z hráčů, kteří se dosud věnovali miniházené. Právě na tomto turnaji si chlapci a děvčata vyzkouší, jak osvojené herní dovednosti mohou uplatnit na velkém hřišti, s opravdovým házenkářským míčem.

Novému družstvu mladšího žactva Horky držíme palce, ať přechod do starší věkové kategorie zvládne co nejlépe. S podporou rodičů a dalších fandů, kteří zaplní divácké prostory, to určitě půjde. Takže nezapomeňte – Horka do toho! Samozřejmě, že k fandění přijde vhod i dobré občerstvení, které nebude chybět.