V neděli 21. srpna bude horecká Sokolka patřit turnaji starších žáků

POZOR ZMĚNA. Z důvodu nepřízně počasí bude zítřejší turnaj odehrán v hale DHK Zora Olomouc, ul. U stadionu 1357/6a, 772 00 Olomouc. Časový harmonogram se nemění, tj. začátek v 10:00 hod., končení v 15:30 hod.

Vážení sportovní přátelé,

po prázdninovém půstu se v Horce nad Moravou opět se vší parádou hlásí o slovo házená! Sérii přípravných turnajů zahájí v neděli 21. srpna na horecké Sokolce čtveřice týmů starších žáků. Na turnaji se začátkem v 10.00 hod. budou startovat tato družstva:

TJ CEMENT HRANICE

HBC OLOMOUC 1966

TJ HOLEŠOV

TJ SOKOL HORKA NAD MORAVOU

Určitě bude zajímavé sledovat, jak si na turnaji povede nově vytvořené družstvo starších žáků Horky, pro jehož hráče půjde o premiéru před domácím publikem. Připomeňme, že do starší věkové kategorie přechází kompletní hráčský kádr, který byl dosud velice úspěšný v soutěžích a turnajích mladšího žactva.

Počínaje nedělním turnajem ale horecké chlapce čeká nepochybně tvrdší chlebíček. Ve vyšší věkové kategorii je již hra mnohem rychlejší, silovější, dynamičtější. Není ale pochyb, že dosavadní skvělá parta, posílená o několik nově příchozích hráčů, se s velkou výzvou úspěšně popere.

Od září budou starší žáci Horky hrát v Lize Olomouckého kraje a nadcházející nedělní turnaj určitě napoví, s jakými ambicemi mohou do mistrovské soutěže vstoupit.

Srdečně zveme všechny příznivce házené, přijďte v neděli 21. srpna mladé hráče podpořit! V areálu horecké  Sokolky jako vždy nebude chybět ani příjemné občerstvení.