V neděli 26. září budou na Sokolce o mistrovské body bojovat tři týmy Horky

Vážení sportovní přátelé,

během nadcházející neděle 26. září se můžeme těšit v areálu horecké Sokolky na pořádnou porci házené v podání trojice domácích týmů. Mistrovská utkání sehrají družstva mladšího žactva, starších žáků a mužů.

MLADŠÍ ŽACTVO: TJ SOKOL HORKA NAD MORAVOU – HÁZENÁ UNIČOV

Mistrovské utkání druhého kola Ligy Olomouckého kraje bude zahájeno V NEDĚLI 26. ZÁŘÍ V 9.00 HOD. Zatímco v úvodním kole soutěže Uničov prohrál v domácím prostředí s SK HFP Prostějov 10:14, hráči Horky byli úspěšnější a zvítězili na hřišti TJ Senice na Hané 14:8. Podaří se jim také ve druhém utkání navázat na vítěznou notu? Kluci a holky v horeckých dresech, potvrďte, že výhra v Senici nebyla náhodná!

STARŠÍ ŽÁCI: TJ SOKOL HORKA NAD MORAVOU – TJ CEMENT HRANICE

Úvodní hvizd utkání prvního kola nového ročníku Ligy Olomouckého kraje zazní V NEDĚLI 26. ZÁŘÍ VE 13.00 HOD. Pro nově vytvořené družstvo starších žáků půjde o premiéru v bojích o mistrovské body, neboť dosud startovalo jen na přípravných turnajích. Mnoho užitečných zkušeností si naši kluci odvezli zejména z Házenkářského festivalu v Lovosicích, kde sehráli řadu utkání – např. s Duklou Praha, Lovosicemi, Mostem, Příbramí, Ostravou a Plzní. Z 23 zúčastněných družstev vybojovali krásné 11. místo. V neděli je nyní čeká soupeř z házenkářské bašty, která se může pyšnit extraligou. Držme palce, Horka do toho!

MUŽI: TJ SOKOL HORKA NAD MORAVOU – TJ LOKO SUCHDOL NAD ODROU

V novém ročníku Moravskoslezké ligy se muži Horky V NEDĚLI 26. ZÁŘÍ V 15.00 HOD. představí na domácím hřišti již podruhé. Po úspěšné předehrávce s TJ Sokol Osek nad Bečvou nyní přivítají hráče Suchdola, kteří dosud odehráli jen jediný mistrák nové sezóny – v prvním kole prohráli na domácí půdě s týmem Dřevohostice/Žeravice 20:22. Pro hráče Horky bude nedělní utkání jedinečnou příležitostí odčinit porážku z druhého kola soutěže, kdy před týdnem prohráli v Senici na Hané 18:28.

MINIHÁZENKÁŘI HRAJÍ V OLOMOUCI A PROSTĚJOVĚ

V neděli 26. září se budou činit i dvě horecká družstva v nejmladších věkových kategoriích.

MLADŠÍ MINIHÁZENKÁŘI se od 14.00 hod. zúčastní soutěžního turnaje v Olomouci, kde se kromě pořádajícího HBC Olomouc 1966 utkají s družstvy SK HFP Prostějov a DHK Zora Olomouc.

STARŠÍ MINIHÁZENKÁŘI budou hrát od 10.00 hod. turnaj na půdě SK HFP Prostějov, kde kromě domácích budou mít za soupeře družstva DHK Zora Olomouc A a DHK Zora Olomouc B.

Oběma družstvům Horky přejeme hodně zdaru při sbírání zkušeností a zdokonalování házenkářských dovedností.