Sláva! V sobotu 29. května opět v Horce vyrazíme na mládežnickou házenou

Vážení sportovní přátelé, příznivci házenkářského míče,

dlouho očekávaná chvíle se blíží, v sobotu 29. května horecký areál na Sokolce opět ožije čilým ruchem. Díky příznivé epidemiologické situaci se po dlouhé odmlce na hřišti ozve zahajovací hvizd píšťalky rozhodčího a do sítí začnou svištět první góly. Na zmíněný den totiž oddíl házené TJ Sokol Horka nad Moravou naplánoval přípravné turnaje mladšího žactva a staršího minižactva, kterých se zúčastní sportovní naděje z pěti házenkářských klubů.

Konkrétně z HBC Olomouc 1966, TJ Cement Hranice, SK HFP Prostějov, Házená Velká Bystřice a samozřejmě také z TJ Sokol Horka nad Moravou. Některé kluby přitom vyšlou na turnajová klání dvě družstva, takže celkem se na horecké Sokolce představí 11 žákovských týmů.

Začátek kategorie staršího minižactva je v 9:00 hod a ukončení v 15:50 h. Začátek turnaje mladšího žactva je v 10:15 hod. a ukončení v 15:50 hod., stejně jako celkové vyhlášení výsledků obou kategorií. Řízení zápasů budou mít na starosti rozhodčí nominovaní Olomouckým krajským svazem házené.

Horečtí házenkáři zvou všechny fandy dobré házené, přijďte mladé talenty z pěti klubů podpořit!

Zbývá už jen dodat, že po celý den bude pro návštěvníky areálu horecké Sokolky zajištěno občerstvení (dobroty z udírny, sladkosti, pivo, nealko apod.) a… v provozu bude také klubový FANSHOP!

A ještě poslední douška – v případě nepříznivého počasí bohužel nebude možné turnaj uskutečnit. Proto, má-li někdo z vás mobil na příslušná místa „tam nahoře“, přimluvte se za všechny házenkáře 🙂 Ať nebeské kohouty s vodou zůstanou 29. května uzavřeny a turnaje bude možné odehrát.