Program našich týmů – 23. a 24. 11.

Vážení příznivci házenkářského míče,

o nadcházejícím víkendu čeká tři horecké týmy další porce zápasů ve vrcholící podzimní sezóně. Zatímco v případě starších a mladších miniházenkářů půjde jako vždy o nadšení a radost ze hry, mladší dorostence čekají hned dvě mistrovská utkání o body v 2. lize ČR – oblast Severní Morava.

MLADŠÍ MINIHÁZENKÁŘI v sobotu 23. listopadu zamíří do Prostějova. V tamní hale je od 9.00 hod. čekají turnajové zápasy s celky HFP Prostějov a SK Žeravice.

STARŠÍ MINIHÁZENKÁŘI se v sobotu 23. listopadu představí v hale Zory Olomouc. Ve 13.30 hod. v ní bude zahájeno turnajové klání, během něhož naše mladé naděje čekají utkání s celky DHK Zora Olomouc B a HBC Olomouc 1966 A+B.

MLADŠÍ DOROSTENCI budou mít nabitý program a čeká je opravdu perný víkend.

V sobotu 23. listopadu jedou do Kopřivnice. V hale, kde domácí áčko mužů bojuje o extraligové body, se od 13.00 hod. utkají v 9. kole 2. ligy ČR s mladšími dorostenci KH ISMM Kopřivnice. Ti jsou po osmi odehraných kolech soutěže s 12 body na 2. místě tabulky, naši kluci zatím na bodový zisk stále čekají. Rozdíl je zřejmý, ale to neznamená, že nemohou zabojovat o co nejlepší výsledek.

V neděli 24. listopadu je čeká domácí utkání s Tatranem Litovel. Půjde o dohrávku odloženého zářijového utkání 2. kola, které se neuskutečnilo z důvodu kluzkého hřiště na horecké Sokolce. Tentokrát bude náš celek mít za „domácí“ prostředí halu v Senici na Hané (ulice Žižkov 300). Úvodní hvizd zápasu se ozve v 17.30 hod. Mladší dorostenci Litovle jsou po osmi kolech soutěže s 11 body na 3. místě tabulky a do zápasu tak půjdou v roli favorita.

Všem našim týmům přejeme dobrou formu a přesnou střeleckou mušku! Předem děkujeme všem rodičům hráčů, příznivcům a fanouškům horecké házené, kteří pojedou naše týmy podpořit. Horka do toho!