Program našich týmů – 27. a 28. 10.

Vážení příznivci horecké házené,

budete-li chtít o nadcházejícím víkendu povzbudit naše týmy, nezbývá než se vydat na cesty, neboť los mistrovských soutěží tentokrát nebyl vůči našemu domácímu prostředí na Sokolce příznivě nakloněn. Tři naše celky (mladší dorostenci, starší žáci i mladší žactvo) mají v sobotu i neděli volno a horecké barvy tak budou hájit jen dvě družstva našich nejmladších nadějí a rovněž tým mužů. Ovšem jen na venkovních hřištích.

CO ČEKÁ NAŠE TÝMY V NEDĚLI 27. ŘÍJNA?

Mladší miniházenkáři TJ Sokol Horka jednou do Prostějova. Od 9.00 hod. se na tamní hrací ploše turnajově utkají v této věkové kategorii s družstvy TJ Cement Hranice a TJ HFP Prostějov.

Naši starší miniházenkáři zamíří do Kostelce na Hané, kde seod 10.00 hod. v turnajových utkáních představí proti Tatranu Litovel A + B a TJ HFP Prostějov.

Muži se v neděli ráno vydají na hřiště TJ Sokol Krmelín. Od10.30 hod. se v dalším kole Moravskoslezské ligy pokusí odčinit porážku z posledního zápasu s tímto favorizovaným soupeřem ze začátku září. Krmelín je momentálně se šesti body na 4. místě tabulky, naši hráči na bodový zisk zatím stále čekají.

NA HÁZENOU TAKÉ V PONDĚLÍ 28. ŘÍJNA

Muže čeká v pondělí druhé utkání ve dvou dnech – na hřišti TJ Sokol Trnávka. V den státního svátku půjde o dohrávku zápasu 2. kola Moravskoslezské ligy, který se v zářijovém termínu neuskutečnil z důvodu zdravotní indispozice našich hráčů. Domácí borci jsou jasnými favority, v novém ročníku soutěže dosud získali osm bodů a patří jim 1. místo tabulky. Úvodní hvizd tohoto utkání zazní v Trnávce v 10.30 hod.

Všem našim týmům přejeme o víkendu hodně zdaru a co nejvíce gólů v sítích soupeřů! Horka do toho!