Pozvánka – 22. 9. 2019

Vážení sportovní přátelé,

užívat si házenou v jednom dni od rána až do večera? V Horce není nic nemožné! Přesvědčí vás o tom nadcházející neděle, kdy během celého dne budou bojovat o mistrovské body hned čtyři naše týmy. A bude hezké, pokud udrží vítěznou vlnu z minulého víkendu, kdy se z výhry radovali jak mladší, tak i starší žáci. Na co se tedy v neděli 22. září můžeme těšit?

V 9:00 hodin

bude zahájen turnaj mladšího minižactva. Jde o věkovou kategorii, v níž mohou spolu hrát v jednom týmu jak chlapci, tak dívky. Tým horeckých házenkářských nadějí bude o body bojovat s družstvy TJ Cement Hranice A, SK HFP Prostějov a TJ Cement Hranice B.

Od 11:00 hodin

bude následovat turnaj kategorie staršího minižactva, v kterém se rovněž představí horecký smíšený tým. Utká se s družstvy DHK Zora Olomouc A, DHK Zora Olomouc B, HBC Olomouc 1966 A a HBC Olomouc 1966 B.

V 15:00 hodin

zazní úvodní hvizd mistrovského utkání Moravskoslezské ligy mužů mezi domácím celkem TJ Sokol Horka a TJ Holešov B. Naši hráči mají za sebou v nové sezóně zatím jen jeden soutěžní zápas, kdy v „náhradním“ domácím prostředí na palubovce olomoucké haly prohráli se Sokolem Krmelín. Druhé utkání, které měli uplynulý víkend sehrát na hřišti Sokola Trnávka, muselo být odloženo. „Stalo se tak z důvodu zdravotní indispozice několika našich hráčů,“ říká vedoucí horeckého mužstva/trenér Libor Vykydal. „V minulé sezóně jsme s Holešovem sehráli vyrovnaná utkání, jak doma, tak i na venkovním hřišti, takže v neděli nepůjdeme na neznámého soupeře. Jde jen o to, aby všichni naši hráči už byli zdravotně v pořádku,“ dodává Libor Vykydal.

Od 17:00 hodin

završí nedělní program na Sokolce mistrovské utkání 2. ligy ČR mladšího dorostu mezi týmy TJ Sokol Horka a TJ Rožnov pod Radhoštěm. Pro naše nově vytvořené družstvo půjde o premiéru v této náročné soutěži. Hostující celek má sice s Horkou srovnatelný kádr, jenže… „Čeká nás zkušený soupeř, protože řada hráčů Rožnova, na rozdíl od našich kluků, hraje v kategorii mladších dorostenců už druhým rokem. O to víc musíme k tomuto zápasu přistoupit odpovědně,“ konstatuje trenér horeckého celku Libor Žůrek.

Co dodat? Snad jen jediné: Přijďte v neděli během celodenního házenkářského „maratonu“ naše týmy povzbudit! Horka do toho!