Horecké házenkáře čeká o víkendu další porce soutěžních zápasů

Vážení příznivci házené,

také o třetím listopadovém víkendu čekají mládežnická družstva TJ Sokol Horka nad Moravou soutěžní klání. Zatímco tým starších žáků bude mít volno a může si užívat vítěznou auru z posledního úspěšného mistráku v Hranicích, napilno budou mít jejich mladší kolegové.

V SOBOTU 19. 11. HRAJE MLADŠÍ MINIŽACTVO

Aby se to nepletlo, do sportovní haly v Hranicích se tentokrát podívá i družstvo našich nejmladších adeptů házenkářského kumštu. Sobotní soutěžní turnaj, pořádaný TJ Cement Hranice, začne ve 13 hodin. Horecké děti změří síly a herní dovednosti s družstvy domácích Hranic, HBC Olomouc a TJ Senice na Hané.

TAKÉ STARŠÍ MINIŽACTVO HRAJE V SOBOTU 19.11.

V pokračování podzimní série soutěžních turnajů se družstvo Horky v sobotu vypraví do Žeravic, kde je v tamní sportovní hale začátek turnaje stanoven na 9. hodinu. Kromě pořádajícího družstva SK Žeravice „A“ se na něm představí rovněž celky SK HFP Prostějov, SK Žeravice „B“ a samozřejmě také TJ Sokol Horka nad Moravou.

V NEDĚLI 20. 11. HRAJE MLADŠÍ ŽACTVO

V osmém kole Ligy Olomouckého kraje bude mít horecký tým v domácím prostředí za soupeře celek TJ Cement Hranice. Domácím prostředím bude tentokrát pro naše barvy sportovní hala v Senici na Hané, kde úvodní hvizd utkání zazní ve 13 hodin. Na palubovce se představí sousedé v tabulce. Zatímco Horka je se sedmi získanými body na 5. místě, Hranice jsou s osmi body jen o stupínek výš. V minulém kole soutěže byly oba celky úspěšné, horecká parta porazila ve Velké Bystřici místní „B“ družstvo mladšího žactva 23:14, hráči Hranic na domácím hřišti zdolali SK HFP Prostějov18:7.

Z postavení obou týmů v tabulce je zřejmé, že lze očekávat vyrovnaný zápas, v němž o vítězi rozhodne úspěšnější střelba a menší množství technických chyb. Pro domácí družstvo tedy určitě velká výzva! Z Horky do Senice je jen kousek cesty, proto věříme, že na utkání dorazí v neděli po poledni také nemálo fandů, kteří vytvoří pro horecké družstvo skvělou domácí atmosféru.