O posledním říjnovém víkendu budou horecké barvy hájit jen miniházenkáři

Vážení sportovní přátelé!

Zatímco tým mužů Horky se s podzimní částí mistrovské soutěže rozloučil minulou neděli vítězstvím nad TJ Senice na Hané, o nadcházejícím víkendu měla mistrovská utkání odehrát družstva mladšího žactva (proti HBC Olomouc „B“) a starších žáků (proti SK Žeravice). Bohužel ze zdravotních důvodů musí být zápasy obou horeckých mládežnických týmů odloženy a náhradní termín bude upřesněn později.

Za této situace tak budou mít o víkendu sólo na parketu (rozumí se na palubovce) naše nejmladší naděje – horečtí miniházenkáři. Jejich program je následující:

SOBOTA 30. ŘÍJNA

STARŠÍ MINIHÁZENKÁŘI ZAMÍŘÍ DO LITOVLE

Ve 12.00 bude v hale Tatranu Litovel zahájen poslední turnaj podzimní série měření sil starších mini za účasti čtyř družstev. Kromě družstva pořádajícího Tatranu Litovel se na palubovce představí družstva Házená Uničov, Házená Velká Bystřice a samozřejmě i TJ Sokol Horka nad Moravou.

NEDĚLE 31. ŘÍJNA

MLADŠÍ MINIHÁZENKÁŘI JEDOU DO VELKÉ BYSTŘICE

Od 9.00 bude v místní sportovní hale na programu závěrečný podzimní turnaj mladších mini. Pořádající klub Házená Velká Bystřice vyšle na víkendový turnaj dvě družstva – „áčko“ i „béčko“, dalšími účastníky budou miniházenkáři TJ Sokol II Prostějov a TJ Sokol Horka nad Moravou.

Všem účastníkům obou víkendových turnajů přejeme radost ze hry, pořádnou dávku sportovního štěstí a hodně vstřelených branek. Užijte si to!