Pozvánka

Z důvodu nepřízně počasí jsou obě mistrovská utkání ODLOŽENA. O náhradním termínu Vás budeme informovat.

Opět se nám blíží další víkendová utkání. Naše nejmenší hráče – minižactvo – čeká zasloužený volný víkend po pěkných výkonech, které předvedli minulou neděli na domácím turnaji pořádaném na Zoře. V sobotu 23. 9. 2017 starší žáci odjedou v 8:00 hod. bojovat o dva body do Velké Bystřice na zápas, který bude začínat v 9:00 hod.

Neděle 24. 9. 2017 bude opět patřit domácím utkáním. Přesně v poledne má sraz mladší žactvo, které se ve 13:00 hod. utká v souboji s výběrovým družstvem olomoucké Zory „A“. Mladší žactvo na domácí půdě vystřídají po druhém kole 2. ligy průběžně bronzoví starší dorostenci od 15:00 hod., kterým přijede žhavý adept na postup do 1. ligy soupeř ze Zlína. Naši hráči se mohou chlubit jednou výhrou a jednou remízou, kdežto protihráči mají na kontě pouze jeden zápas, který ale vyhráli. Bude se jistě jednat o napínavé utkání! Dorostenci mají sraz již ve 14:00 hod.

Přijďte podpořit naše hráče!

HORKA DO TOHO!

2017_09_24