Program žákovských týmů Horky v neděli 23. října

Vážení sportovní přátelé,

o nadcházejícím víkendu se mladí házenkáři TJ Sokol Horka nad Moravou představí na hřištích soupeřů. S výjimkou starších žáků, kteří budou mít pauzu, si v neděli 23. října zahrají tři věkově mladší týmy.

MLADŠÍ MINIŽACTVO

se od 14 hodin zúčastní dalšího soutěžního turnaje – tentokrát v Senici na Hané, kde bude mít za soupeře družstva Kostelce na Hané, Prostějova, Uničova a samozřejmě i pořádající Senice na Hané.

STARŠÍ MINIŽACTVO

bude od 15 hodin hrát na soutěžním turnaji v Olomouci, pořádaném klubem HBC Olomouc, který do turnaje vyšle dvě družstva – áčko i béčko. Kromě těchto dvou soupeřů čeká na horecký tým také celek TJ Sokol Centrum Haná.

MLADŠÍ ŽACTVO

čeká ve 13 hodin mistrovské utkání pátého kola Ligy Olomouckého kraje, tentokrát v Kostelci na Hané – na hřišti TJ Sokol Centrum Haná. Půjde o utkání sousedů v tabulce. Zatímco domácí jsou se šesti získanými body na 4. místě, Horce s pěti uhranými body zatím patří v tabulce 5. příčka. Horečtí hráči sice v minulém soutěžním utkání zvítězili nad Osekem nad Bečvou 31:7, ale tentokrát je čeká na palubovce haly v Kostelci na Hané mnohem silnější soupeř. Přejeme hodně zdaru a držíme palce!

Předem děkujeme všem fandům a rodičům hráčů, kteří se na uvedená utkání vypraví a podpoří naše barvy. Horka do toho!