Mladší i starší žactvo Horky v neděli 9. října zabojuje o další body

Vážení příznivci házenkářského míče,

Snad na třetí pokus se nám podaří odehrát domácí mistrovská utkání skutečně v domovském areálu, ve sportovním areálu na Sokolce a nebudeme nuceni se opět uchýlit do azylu některé z okolních hal. Srdečně Vás zveme do areálu Sokolky na domácí mistrovská utkání dvou mládežnických týmů TJ Sokol Horka nad Moravou. Můžete na ně zavítat v neděli 9. října v těchto časech:

VE 13.00 HOD. MLADŠÍ ŽACTVO: HORKA vs. OSEK NAD BEČVOU

Horecký tým po prohře 12:19 s Žeravicemi v tabulce Ligy Olomouckého kraje zaujímá po třech odehraných kolech se třemi získanými body 6. příčku. Naproti tomu družstvo TJ Sokol Osek nad Bečvou figuruje v tabulce na 9. místě s jedním bodem, který získalo minulou neděli za remízu 7:7 s Prostějovem. Podle řeči těchto čísel by Horka měla být ve vzájemném měření sil mírným favoritem, ale papírové předpoklady již  nejednou zklamaly. Na hřišti totiž rozhoduje odpovědný přístup, bojovnost a co nejmenší počet zbytečných chyb. Věřme, že těchto zásad se bude domácí družstvo držet a se závěrečným hvizdem bude mít důvod k radosti. Horka do toho!

V 15.00 HOD. STARŠÍ ŽÁCI: HORKA vs. CENTRUM HANÁ

Oproti mladšímu žactvu bude mít družstvo starších žáků mnohem zdatnějšího soupeře. TJ Sokol Centrum Haná je totiž po třech kolech Ligy Olomouckého kraje bez jediného zaváhání se šesti body suverénně na 1. místě tabulky. Jeho hráči v minulém kole porazili celek Prostějova 32:21, zatímco tým Horky nestačil na Žeravice, s nimiž na domácí půdě prohrál 23:28. Horeckým žákům tak v tabulce soutěže zatím patří se dvěma uhranými body 7. místo. Nicméně nedělní utkání bude pro ně velkou výzvou a nepochybně se můžeme těšit na velice zajímavý souboj, v kterém soupeři nic nedarují.

Vážení sportovní přátelé, přijďte v neděli mladé horecké házenkáře podpořit, těšíme se na Vás!