Starší žáci Horky zamíří v sobotu do Uničova, vybojují další mistrovské body?

Vážení příznivci házené,

třebaže v sobotu 13. listopadu bude hřiště na horecké Sokolce podzimním úklidem zazimováno (dobrovolníci, kteří chtějí pomoci, jsou od půl deváté ráno vítáni) po poledni bude čas i na házenou. Na programu totiž bude 9. kolo Ligy Olomouckého kraje starších žáků, v němž se představí i horecké družstvo. K mistrovskému zápasu se vydá do Uničova.

UTKÁNÍ HÁZENÁ UNIČOV – TJ SOKOL HORKA NAD MORAVOU ZAČNE VE 12.30

V tomto měření sil, které se uskuteční v hale uničovského gymnázia, asi těžko hledat jasného favorita. Domácí družstvo v předcházejících šesti odehraných zápasech ještě nebodovalo a figuruje na 8. místě tabulky, horečtí kluci zatím z pěti sehraných utkání získali jen jeden bod, což jim zaručuje 7. příčku tabulky. Pokud ale nastoupí v kompletní sestavě (což se v některých utkáních nedařilo), mají velkou šanci na zisk dalších bodů. Držme palce, ať to vyjde!

Dodejme, že ze základní části Ligy Olomouckého kraje zbývá horeckým starším žákům odehrát ještě dvě podzimní utkání – s SK HFP Prostějov a SK Žeravice.

Na závěr dobrá zpráva pro všechny příznivce horecké mládežnické házené: Pokud se nedostanete v sobotu 13. listopadu do Uničova povzbuzovat naše družstvo v reálu, můžete sledovat on-line přenos utkání ve formě elektrického zápisu na adrese:

https://www.handball.cz/souteze/muzi/liga-olomouckeho-kraje-starsi-zaci