Výkony týmu mužů Horky na domácím turnaji potěšily, teď vzhůru do poháru!

Vážení příznivci horecké házené,

V SOBOTU 28. SRPNA OD 17 HODIN bude naše hřiště na Sokolce dějištěm malého svátku v podobě utkání 1. kola Českého poháru v házené mužů. Domácí tým TJ SOKOL HORKA NAD MORAVOU, který hraje v Moravskoslezské lize, v něm přivítá účastníka jihomoravské skupiny 2. ligy – mužstvo TJ SOKOL KOSTELEC NA HANÉ – HK.

Třebaže druholigový soupeř je favoritem, horečtí hráči určitě budou chtít potvrdit, že jejich dobré výkony z uplynulé soboty na domácím turnaji nebyly dílem náhody.

Připomeňme, že z pěti utkání, hraných 1×20 minut, si mužstvo Horky připsalo dvě vítězství (se Senicí na Hané 9:6 a Suchdolem nad Odrou 6:4), jednu remízu (s HC Hlučín 7:7) a tři porážky (s Kopřivnicí B 5:12 a Velkým Meziříčím 5:10). Ovšem více než samotné skóre je důležitější přístup jednotlivých hráčů, jejich bojovnost a herní nasazení. A v tomto směru obstáli naši borci velmi dobře. Před začátkem nové sezóny je to potěšující zpráva.

Dá se tedy očekávat, že v sobotu 28. srpna omlazený tým Horky, do něhož nově příchozí hráči velice dobře zapadli, nepochybně mužstvu Kostelce nic nedaruje. Můžeme tedy očekávat zajímavý, bojovný zápas. Nenechte si ho proto ujít a přijďte domácí tým povzbudit!