Handball Celebration

Vážení příznivci házené,

Čeští házenkáři si boje o postup na EHF EURO 2020 rozehráli skvěle. Zbývá udělat poslední krok. Přijďte podpořit český tým v souboji s Bosnou a Hercegovinou do Ostravy. V Ostravar Aréně si 16. června 2019 užijete nabité sportovní odpoledne a setkáte se s nejlepšími házenkáři a házenkářkami České republiky. Přijďte si užít házenkářskou oslavu roku a zakončete společně s házenkářskými hvězdami soutěžní sezónu 2018/2019.
Házenkářský svátek tentokrát v Ostravě! Poslední kvalifikační zápas českých reprezentantů v bojích o EURO 2020 uvidí fanoušci v Ostravar Areně v Ostravě. A nejen to. Přijďte podpořit české házenkáře v souboji proti Bosně a Hercegovině a zároveň si užijte nabité sportovní odpoledne. Setkáte se s nejlepšími českými házenkáři a házenkářkami a dalšími sportovními osobnostmi, zúčastníte se slavnostního vyhlášení letošního ročníku ankety Házenkář a Házenkářka roku 2018, připravený je i bohatý hudební a sportovní doprovodný program pro děti i dospělé. Přijďte společně zakončit házenkářskou sezónu 2018/2019.

Blíže k programu zde: http://www.reprezentace.chf.cz/content.aspx?contentid=30293


Vstupenky na toto utkání spojené s házenkářskou oslavou Handball Celebration jsou pro členy a příznivce našeho klubu ZDARMA.


V současné době jsou k dispozici poslední 2 vstupenky a pakliže máte o ně zájem, rezervujte si je prostřednictvím klubového e-mailu: Hazena-Horka@email.cz.


Pro ty, kteří jste si již svou vstupenku rezervovali připomínáme, že je možnost využít dopravy autobusem za 100,- Kč / os (tam i zpět). Odjezd bude autobusem v neděli 16.6.2019 v 13:00 hod. o Sokolky (Horka nad Moravou). Další nástupní místo bude v Olomouci před halou DHK Zora Olomouc v 13:15 hod. Následně pokračujeme přímo do Ostravy. Odjezd z Ostravy v cca 20:00 hod.