Pozvánka 31.3.2019

Vážení sportovní nadšenci.

Po týdnu vás opět zveme na domácí mistrovská utkání našich celků, které opětovně budeme pořádat v azylu, tentokrát na palubovce olomouckého dámského házenkářského klubu DHK Zora Olomouc. V neděli 31. 3. 2019 od 15:00 hod., zahájí mistrovská utkání družstvo můžu TJ Sokol Horka nad Moravou proti hostujícímu družstvu SK Droždín. Rozdíl mezi družstvy je v tabulce propastný. Přesněji řečeno náš tým na posledním místě vyzve úřadujícího mistra a současného lídra soutěže. Doufáme, že naši borci vedoucí tým náležitě potrápí a třeba překvapí a ukořistí první jarní body.

V 16:45 hod. nastoupí družstvo mladšího žactva, které vyzve k duelu v A-skupině soutěže této věkové kategorie tým TJ Centrum Haná „A“. Bude to první křest ohněm našich dětí v této soutěže a pevně věříme, že s podporou horeckých fanoušků vstoupíme do soutěže vítězstvím.

Závěrem nedělního odpoledne bude duel našich starších žáků s týmem TJ Tatran Litovel, který začne v 18:00 hod. Na podzim jsme soupeři na jeho palubovce podlehli 24:29, po poločase 15:16. Naši kluci mají soupeři co oplácet.

Všechna tři utkání slibují bojovné výkony všech soupeřů, proto oko diváka, které zabrousí v nedělní odpoledne do haly DHK Zora Olomouce určitě nebude zklamáno.

Přijďte povzbudit naše hráče!!!!

Horka do toho!!!