REGIONÁLNÍ HÁZENKÁŘSKÉ CENTRUM pořádá CHARITATIVNÍ AKCI:

Vážení kolegové,

dovolte nám, abychom Vás srdečně pozvaly na již třetí ročník charitativní akce „Házená pomáhá“.

Akci vnímáme jako takový svátek házené, díky kterému můžeme s Vaší pomocí přispět těm, kterým hvězdy nepřály tak, jako nám. 
Připravily jsme pro Vás celodenní zábavný program, jehož kompletní výtěžek poputuje na oddělení DĚTSKÉ HEMATOLOGIE FN Olomouc. 
Zveme všechny RODIČE, PŘÍBUZNÉ, FANOUŠKY, ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍKY, HRÁČE A HRÁČKY…

V neposlední řadě se těšíme na všechny trenéry, kteří v případě účasti na večerní části programu získají 3 kredity potřebné do systému prodlužování licencí. V rámci celé akce jsme pro Vás totiž připravily také netradiční trenérský seminář zaměřený na teambuildingové aktivity, které si budete moci sami vyzkoušet a přispět tak dobré věci.

Celý den budou zajišťovat interligové házenkářky DHK Zora Olomouc a prvoligoví muži Velké Bystřice. Kromě zmíněného programu pro Vás a Vaše děti se můžete těšit na tradiční předvánoční punč a občerstvení formou bufetu – opět platí, že vše, co utratíte, je Vaším příspěvkem do celkového výdělku charitativní akce.

Akce se koná v sobotu 25. 11. 2017 od 9:30 ve sportovním areálu Velké Bystřice.
Podrobné informace k programu a možné rezervace naleznete na webových stránkách http://rhc-olk.cz/kategorie-produktu/aktualni-akce/

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat:
rhc.olk@gmail.com

Děkujeme moc za spolupráci,
těšíme na shledání.
Lucka Fabíková a Michaela Kaczmarczyková