Hodnocení 2018-2019

20.1. 2019 domácí přípravný turnaj hala DHK Zora Olomouc

V neděli jsme pořádali domácí přípravný turnaj, který se odehrál v hale na Zoře. Na tomhle turnaji jsme přivítali 4 kvalitní soupeře dva z druhé ligy a dva lídry MSL.
Byl to pro nás první ostrý test v novém roce a zároveň první konfrontace od posledního ligového utkání. Myslím, že turnaj splnil naše cíle. Proti opravdu kvalitním soupeřům jsme opět sbírali zkušenosti, které potřebujeme co nejvíc.

Celý turnaj můžeme ohodnotit jako dobře odvedenou práci vyjma druhého utkání, které nám vůbec nevyšlo. V průběhu utkání jsme ale soupeři nedávali nic zadarmo a byli soupeři důstojným protivníkem. Naše hra byla obětavá a bylo vidět na hráčích, že opravdu chtějí hrát a bojovali ze všech sil. Prostě všichni borci zaslouží pochvalu za předvedený výkon. Ano bylo tam i několik chyb a mnohdy zbytečných, ale právě proto se takové turnaje hrají a ukázalo se na čem musíme ještě zapracovat.

Takže na závěr , hoši dokázali jste, že hrát umíte a nezaleknete se žádného soupeře, což je super. Hráli jste jako jeden tým, který se podporuje i když se moc nedaří. Opravdu super

 
Děkujeme i divákům, kteří nás přijeli povzbudit do Olomouce.
Poděkování patří i všem aktérům co nám pomáhali s organizací turnaje DĚKUJEME

 
Sestava a branky : Protivánek Matěj 9, Malý Patrik 5, Hruda Jiří 4, Vysoudil Vojtěch 4, Walweel Jakub 3, Vykydal Libor 3, Švehla Martin 3, Foukal Tomáš 3, Semjon Jiří 2, Holý David 2, Němec Martin 1, Vyhňák Miroslav 1, Halouzka Roman 0, brankáři : Dvorský Radek, Konrád Martin

 

Družstvo  1 2 3 4 5 Body Skóre Pořadí
Horka X 10:15 10:15 14:19 6:22 0 40:71  5.
Droždín 15:10 X 14:10 16:13 10:15 6 55:48  2.
Juliánov 15:10 10:14 X 10:15 7:15 2 42:54 4. 
Hlučín 19:14 13:16 15:10 X 11:11 5 58:51  3.
Kuřim 22:6 15:10 15:7 11:11 X 7 63:34 1. 

 

Nejlepší brankář : Knaga Martin – Hlučín

Nejlepší hráč : Tydlačka Jiří – Droždín

Nejlepší střelec : Kolmajer Tomáš – Hlučín, Janík Roma – Hlučín

 

 

 

4.11. 2018 TJ Senice na Hané – TJ Sokol Horka nad Moravou 25:19 (16:7)

 

V neděli již ráno jsme zajížděli k poslednímu utkání v kalendářním roce do nedaleké Senice.

Čeho jsme se před zápasem obávali se stalo bohužel realitou. Utkání v dopoledních hodinách nám prostě nesvědčí. Hráči byli bez náboje a vypadali ospale, toho
domácí tým náležitě využil a vybudoval si celkem v poklidu dostatečný náskok. Hra se v první polovině nijak razantně nezměnila a domácí družstvo šlo do šaten s
náskokem devíti branek. Zdálo se, že utkání bude jednoznačnou záležitostí.

Nicméně o přestávce jsme si řekli jak chceme pokračovat dále a bylo jen na klucích jak se k dané situaci postaví.
Bohužel druhý poločas se nesl v duchu první půle a domácí zvýšili náskok ještě o pět branek a v tu ránu to bylo o 14 branek a schylovalo se k totálnímu krachu.
Pak ale přišla devátá minuta, kluci se probrali a začali předvádět koukatelnou házenou. Hra se začala vyrovnávat a skóre již bylo také přijatelnější. Náš útok se začal prosazovat a v obraně to začalo fungovat také perfektně. Vemte si, že domácí tým nám dal od deváté minuty až do konce utkání pouhé čtyři branky. Druhý poločas jsme tedy vyhráli v poměru 12:9 v náš prospěch. Nicméně náskok z první poloviny jsme již nedokázali smazat a tak dva body zůstávají v Senici.

Dnes můžeme pochválit kluky jen za druhý poločas, který patří označit jako skvěle odvedená hra. Jak ale jistě víme, utkání se hraje 60 minut a nás o to víc mrzí,
že začátek utkání jsme nezvládli. To, že hrát umíme jsme opět dokázali, ale chce to makat celé utkání. Tak snad příště a vezmeme si s tohodle utkání ponaučení.

Děkujeme rodičům a fandům horecké házené, kteří nás přijeli povzbudit i do Senice na Hané.
Sestava a branky : Semjon Jiří 3, Foukal Tomáš 3, Protivánek Matěj 3, Vysoudil Vojtěch 3, Švehla Martin 2, Vykydal Libor 1, Vyhňák Miroslav 1, Holý David 1,
Pulkrábek Jan 1, Halouzka Roman 1, Němec Martin 0, Jedenástík Josef 0, brankáři a úspěšnost : Dvorský Radek 23,8 %, Konrád Martin 52 %
28.10. 2018 TJ Sokol Horka nad Moravou – TJ Nový Jičín 24:26 (13:16)

V neděli odpoledne jsme nastoupili k poslednímu domácímu utkání v kalendářním roce a zároveň zahájili odvetnou část sezony, kdy jsme přivítali Nový Jičín.
Bohužel vzhledem k nepřízni počasí se utkání neodehrálo v našem stánku na „Sokolce“, ale v nedaleké Olomouci v hale DHK Zora.

Dnes jsme odehráli jedno z nejlepších utkání sezony. První poločas se povedl a kluci na hřišti předváděli pěknou hru. Dařilo se nám jak v útoku tak i v obraně.
Zápas byl vyrovnaný a oko diváka si určitě přišlo na své. S hostujícím týmem jsme drželi nejen herní krok, ale i po stránce skóre, kdy se bojovalo o každou branku.
Nicméně do šaten jsme odcházeli s třígólovým mankem.
Během přestávky jsme si řekli co chceme hrát v druhém poločase a po oddychu začal druhý poločas. To co kluci předvedli v druhém poločase, bylo jak z říše snů.
Takový nástup jsme snad ještě nezažili. Jako politi živou vodou předváděli fantastickou hru. Jestli byl první poločas dramatický, tak tohle bylo přímo výstavní představení. Chuť hrát, bojovat a rvát se o každý míč nás zdobilo až do konce utkání, k tomu se přidal excelentní výkon gólmana Martina Konráda, který nás držel stále ve hře. Chlapi bojovali do poslední sekundy. Bohužel výsledek vyzněl lépe pro soupeře, „i když minimálně remíza by zápasu slušela“ a porazil nás o dvě branky.

Nicméně jak se již psalo na začátku z utkáním a hlavně z jeho průběhem jsme naprosto spokojeni. Kluci plnili vše téměř dokonale a rázem jsme byly vyrovnaným partnerem. V dnešním utkání předvedli všichni skvělý týmový výkon a zaslouží si obrovskou pochvalu. Bohužel k lepšímu výsledku „a že si ho kluci zasloužili“ nám chybělo jen to pověstné štěstíčko.

HOŠI DĚKUJEME!!!!!!!!!!!
Děkujeme všem fandům a příznivcům, kteří nás přišli podpořit i v Olomouci. Publikum bylo dnes dalším hráčem na hřišti. Děkujeme za Vaši fantastickou kulisu, kterou jste předvedli během celého utkání. Velkou odměnou pro naše nejen hráče, bylo pozápasové poděkování, kdy jsme od Vás dostali za dnešní výkon „standing ovation“ .
JSTE SKVĚLÍ!!!!!!

Sestava a branky : Vykydal Libor 6, Vysoudil Vojtěch 4, Protivánek Matěj 3, Němec Martin 2, Pulkrábek Jan 2, Foukal Tomáš 2, Jedenástík Josef 2, Semjon Jiří 1, Švehla Martin 1, Hruda Jiří 1, Holý David 0, Halouzka Roman 0, brankáři a úspěšnost : Dvorský Radek 30%, Konrád Martin 61%

 

20.10. 2018         TJ Valašské Meziříčí – TJ Sokol Horka nad Moravou 35:25 (16:13)

Netradičně a to již v sobotu ráno jsme zajížděli do Valašského Meziříčí.

Tohle utkání jsme nezačali vůbec dobře. Na hřišti jakobychom vůbec nebyli a to opravdu doslova. Dlouhých dvacet minut trvalo než jsme se probudili. To už měl domácí tým náskok o osm gólů.
Po probrání kluci zabrali snažili se manko zmenšit. To se nám v celku do poločasu podařilo a do šaten jsme odcházeli s mankem tří branek.

Do druhého poločasu jsme vstupovali s jasným cílem a to, že budeme hrát jako na konci první půle, kdy to opravdu bylo naše družstvo. No jo, co čert nechtěl výkon z první poloviny jsme sice zopakovali, ale bohužel té první části a tak nám zase ujel vlak na začátku poločasu. Hoši se sice potom snažili, ale náskok si domácí tým s přehledem pohlídal do závěrečného hvizdu.

Bohužel musím říct, že tohle bylo nejhorší utkání, které jsme předvedli v kategorii mužů. Spousta ztrát míčů, nepřesná střelba a v poslední řadě také obrana neklapala jak má. Prostě dnes se nám nedařilo vůbec nic. Ve hře nám také chyběla dravost a větší vůle chtít hrát. No nic pojďmě dnešní utkání hodit za hlavu (jak se říká každý den není posvícení) a pojďme se vzít ponaučení do budoucna, že takhle to asi fakt nepůjde. Přitom, když jsme zapli měl soupeř situaci ne zcela pod kontrolou.
Pojďme na sobě zamakat máte na to chlapi.

Děkujeme rodičům za pomoc s dopravou na utkání.

 

Sestava a branky : Vykydal Libor 5, Vysoudil Vojtěch 5, Hruda Jiří 4, Protivánek Matěj 4, Němec Martin 2, Semjon Jiří 1, Holý David 1, Pulkrábek 1, Halouzka Roman 1, Foukal Tomáš 1, brankáři a úspěšnost : Dvorský Radek 44%, Konrád Martin 24%

 

 

14.10. 2018   TJ Sokol Horka nad Moravou – TJ Lokomotiva Suchdol nad Odrou  25:38 (11:16)

V neděli odpoledne jsme na domácí půdě přivítali aktuálně třetí tým tabulky Suchdol.

Vstup do utkání byl z naší strany perfektní. Pozorná obrana a úspěšná střelba nám zaručovala vedení v utkání. Hostující tým stále dotahoval náš minimální náskok. To nám vydrželo až do šestnácté minuty. Od té doby převzal iniciativu hostující tým a pomalu začal dotahovat náskok. 4tyři minuty před koncem poločasu nejen že soupeř dotáhl skóre, ale navíc se mu podařilo odskočit na pět branek.

V druhé polovině se hra podobala té první a zkušený tým hostí nejen že si skóre pohlídal, ale ještě odskočil o nějaký ten gól nahoru. Utkání tedy favorit dotáhl celkem v klidu do vítězného konce.

Nicméně tenhle zápas se nám opravdu vydařil a patří mezi ty dobře zvládnuté. Bohužel nám v druhé polovině selhala přesná střelba. Opět ale kluci dokázali odehrát skvělý zápas a předvedli pěknou a obětavou hru. V celém utkání nechyběla bojovnost, dravost a chuť hrát. Bohužel stále je vidět, že jsme v téhle soutěži nováček, ale rozhodně se nemáme za co stydět.
Chlapi děkujeme a jedeme dál.

Děkujeme i divákům již za tradiční hojnou účast.
Sestava a branky : Protivánek Matěj 8, Vysoudil Vojtěch 4, Foukal Tomáš 3, Vyhňák Miroslav 3, Hruda Jiří 3, Holý David 1, Walweel Jakub 1, Vykydal Libor 1, Němec Martin 1, Pulkrábek Jan 0, Semjon Jiří 0, Halouzka Roman 0, brankáři a úspěšnost : Dvorský Radek 10%, Konrád Martin 37%

 

 

 

30.9. 2018         TJ Sokol Horka nad Moravou – TJ Holešov „B“       27:31 (13:13)

V neděli odpoledne jsme v dalším domácím utkání přivítali hráče z Holešova.

Vstup do utkání nám sice nevyšel a soupeř do páté minuty vstřelil 3 branky a nám se nepodařilo skórovat ani jednou. Zdálo se utkání bude jednoznačnou záležitostí.
Od desáté minuty kluci začali předvádět skvělý výkon za obrovské podpory našeho gólmana Radka Dvorského , který měl fantastický den a držel naše naděje na dobrý výsledek po celý zápas.
K tomu jsme přidali i přesnější střelbu a rázem v utkání bylo drama a boj o každou vstřelenou branku. Do poločasového hvizdu jsme skóre srovnali na 13:13.

Příjemným překvapením byla i naše druhá polovina utkání, kdy kluci konečně výkon z prvního poločasu přenesli i do poloviny druhé a utkání nabíralo na dramatičnosti. Stále jsme se tahali se soupeřem o skóre. Rozhodnutí přišlo v 55 minutě, kdy jsme přišli o herní pohodu a udělali tři chyby, kterých soupeř využil a zkušeně jsi pohlídal náskok do konce.

Přesto všechno jsme dnes předvedli snad nejlepší výkon, ale bohužel nám chybělo i to pověstné štěstíčko a herní pohoda v závěru utkání. je vidět, že kluci se zápas od zápasu lepší a to je příjemné zjištění. Ano i v dnešním utkání jsme udělali několik chyb, ale je jich čím dál méně a to je fajn. Děkujeme ještě jednou za krásné nedělní odpoledne.

Děkujeme i fanouškům a příznivcům házené za jejich již tradiční povzbuzování po celý zápas.
Sestava a branky : Protivánek Matěj 8, Vykydal Libor 6, Hruda Jiří 5, Vysoudil Vojtěch 4, Foukal Tomáš 3, Walweel Jakub 1, Holý David 0, Pulkrábek Jan 0,
Němec Martin 0, Vyhňák Miroslav 0, Semjon Jiří 0, Halouzka Roman 0,
brankáři a úspěšnost : Dvorský Radek 40%, Konrád Martin

 

 

22.9. 2018         SK Droždín – TJ Sokol Horka nad Moravou         40:24 (19:12)

V sobotu ráno jsme zajížděli do nedalekého Droždína, kde nás čekal pořádný ořech a to v podobě několikanásobného vítěze dané soutěže.

Kluci ale do utkání nastoupili zodpovědně a odhodlaní udělat na hřišti maximum. To se nám celkem dařilo. Na hřišti byla vidět bojovnost, dravost a hlad po dobrém výsledku.
To se odráželo i na samotné hře, kdy jsme hráli vyrovnanou partii. Domácí tým nám odskočil díky přesnější střelbě a udělal méně chyb než kluci.
V podobném duchu se odvíjel celý zápas, ano domácí si hlídali náskok a utkání dovedli do vítězného konce.

Hoši přesto Vám chceme poděkovat za hru, kterou jste opět předvedli. Ještě nám sice chybí nějaké ty herní situace doladit, ale snaha v dnešním utkání z Vás jen sálala.
Jen to chce ještě větší herní klid a neztrácet zbytečně míče a samozřejmě trefovat zařízení. Dnes jste ukázali, že pokud budeme hrát jako jeden tým, můžeme hrát vyrovnanou
partii s kýmkoliv a to je super. Pojďme bojovat dál. Děkujeme za krásné sobotní dopoledne.

Opět nesmíme zapomenout poděkovat divákům, kteří za námi přijeli a povzbuzovali naše borce po celý zápas.
Sestava a branky : Protivánek Matěj 7, Vykydal Libor 4, Vysoudil Vojtěch 3, Vyhňák Miroslav 3, Pulkrábek Jan 2, Hruda Jiří 2, Walweel Jakub 1, Foukal Tomáš 1, Němec Martin 1, Holý David 0, Halouzka Roman 0, brankář a úspěšnost : Dvorský Radek 32%

 

 

 

16.9. 2018         TJ Sokol Horka nad Moravou – TJ Senice na Hané 26:36 (15:16)

V neděli odpoledne jsme v prvním domácím utkání přivítali sousedy ze Senice na Hané.

První poločas začal a naše hra vypadala skvěle. S favoritem jsme drželi krok. Dařilo se nám v obraně a nic soupeř nedostal zadarmo. V útočné fázi se také kluci
předvedli ve skvělé formě a divák si přišel určitě na své. Nicméně do šaten jsme odcházeli s nejtěsnějším možným jednogólovým mankem.

V druhém poločase jsme navázali na výkon, který jsme dosud předváděli. Bohužel pak přišel zlom, zřejmě z přemíry snahy jsme začali dělat neuvěřitelné chyby,
které samosebou hostující tým využil a odskočil ve skóre. Ztráty míčů, nepřesné přihrávky a také nepřesná střelba rozhodly o osudu utkání. Nicméně hoši opět bojovali do posledních vteřin utkání a nic nevzdali.

Zejména za výkon v prvním poločase kluci zaslouží pochvalu. A to, že jsme druhou nezvládli dle našich představ se bohužel stává. Další zkušenosti do budoucna, ze kterých se rozhodně poučíme. Pojďme tedy bojovat  dál. Myslím, že soupeř se rozhodně nadřel, aby dosáhl vítězství.

Co nás, ale nejvíc trápí a to víc než nějaké body do tabulky, je zranění našeho hráče Patrika Malého, který bohužel musí podstoupit operační zákrok. Patriku všichni tě přejeme brzké uzdravení.

Velké poděkování patří i fanouškům, kteří přišli v neuvěřitelně velkém počtu podpořit naše chlapi. Super atmosféra a fandění v průběhu celého utkání. DĚKUJEME

Sestava a branky : Vyhňák Miroslav 6, Hruda Jiří 6, Vykydal Libor 4, Protivánek Matěj 3, Walweel Jakub 2, Halouzka Roman 2, Vysoudil Vojtěch 1,
Malý Patrik 1, Němec Martin 1, Holý David 0, Pulkrábek Jan 0, Semjon Jiří 0, brankář a úspěšnost : Dvorský Radek 24%

 

 

 

9. 9. 2018          TJ Nový Jičín – TJ Sokol Horka nad Moravou 38:26 (16:10)

V neděli odpoledne jsme zajížděli k 1. mistrovskému utkání v kategorii mužů do Nového Jičína.

Zápas se pro nás nezačal vůbec špatně, ba naopak. S domácím družstvem jsme drželi krok jak herně tak i výsledkově. Dosud vše klapalo dle našich představ. Obrana pozorná a v útoku se nám také dařilo i když nepadalo moc branek.To vše až do cca. 20 minuty. Zde nastal zlom celého utkání. Čekala nás perná zkouška a to hra ve třech, která trvala téměř tři minuty. Ano jak jistě tušíte domácí družstvo toho dokonale využilo a odskočilo ve skóre. Takže šlo do šaten z náskokem šesti branek.

Druhý poločas začal a hra se opět celkem vyrovnala. „První polovinu jsme hodili za hlavu“. Kluci makali a rvali se o každý míč. Prostě chtěli se zápasem něco udělat a nedat domácím vše zadarmo. Bohužel nás zradilo přesné zakončení vyložených šancí. Přesto všechno bojovnost nám vydržela až do samého závěru. Domácí tým si ale zkušeně svůj náskok a vedení pohlídal.

Chlapi zasloužíte si všichni velkou pochvalu za předvedenou hru. Nechybělo v ní nasazení, bojovnost a chuť trávit na hřišti co nejvíce času. Ano prohráli jsme, ale pojďme si uvědomit, že je pro nás vše nové a hlavně nám prozatím chybí zkušenosti. Na hřišti jste odvedli pěknou práci a na to jsme nejvíce hrdí. I pochvala od soupeře je pro nás takovou malou výhrou a hlavně zvedne sebevědomí. Opravdu se nemáme za co stydět.

Děkujeme i rodičům za pomoc s dopravou na utkání. Za skvělé fandění během utkání.

Sestava a branky : Vykydal Libor 5, Protivánek Matěj 4, Walweel Jakub 3, Vysoudil Vojtěch 3, Pulkrábek Jan 3, Hruda Jiří 3, Němec Martin 2, Vyhňák Miroslav 2, Holý David 1, Semjon Jiří 0, Halouzka Roman 0, brankář a úspěšnost : Dvorský Radek 24%.

 

 

25. 8. 2018   Přípravný turnaj Horka nad Moravou

 

V sobotu ráno jsme zahájili další přípravu na sezonu domácím turnajem na Sokolce za účasti šesti týmů. Hrálo se systémem dvou základních skupin.

Bohužel zřejmě brzký začátek, kdy kluci na hřišti ještě spali rozhodl o osudu celého turnaje. První dvě utkání nám vůbec v ničem nevyšly. Soupeři nás předčili ve všem. Nicméně s přibývajícím časem se naše hra razantně zlepšila. Na hřišti již bylo zpět konečně naše družstvo, které předvádělo hru jako na minulém turnaji. Hráli jsme tedy o páté místo ve dvou zápasech s jedním týmem. Ovšem tato hra již byla perfektní a kluci předvedli pěkný výkon. Obě utkání byla dramatická od začátku až dokonce. Nebyla nouze o dramatičnost a tak si naoko přišel i každý divák. Hra měla spád, nasazení a nervy
drásající průběh. V tomhle dvouutkání jsme uhráli remízu a výhru.

Turnaj můžeme ohodnotit jako méně povedený. Nicméně účel jsme opět splnili, především získávání zkušeností v seniorské kategorii. No a za poslední dvě utkání kluci můžou dostat velkou pochvalu.
Dokázali ustát disciplínu, která byla v obou mačech zásadní. Další velice cenná zkušenost. Máme určitě ještě co vylepšovat, ale věřím, že to zvládneme a bude to jen lepší.

Děkujeme i divákům za jejich hojnou účast i když počasí moc nepřálo a hlavně za podporu našeho týmu.
Poděkovat bychom chtěli i všem co se podíleli na organizaci turnaje.
DĚKUJEME

 

Sestava a branky: Vysoudil Vojtěch 12, Foukal Tomáš 11, Vyhňák Miroslav 7, Vykydal Libor 4, Protivánek Matěj 4, Walweel Jakub 2, Jedenástík Josef 1, Pulkrábek Jan 1, Švehla Martin 1, Němec Martin 1, Hruda Jiří 1, Holý David 0, Foukal Radek 0, Halouzka Roman 0, brankáři: Dvorský Radek, Konrád Martin

 

Skupina A

Družstvo  1 2 3 Body Skóre Pořadí
Horka nad Moravou X 9:22 11:18 0 20:40 3. 
Velké Meziříčí 22:9 X 14:7 4 36:16  1.
HBC Olomouc-dorci 18:11 7:14 X 2 25:26  2.

Skupina B

Družstvo  1 2 3 Body Skóre Pořadí
Juliánov X 13:9 15:13 4 28:22 1. 
Měnín 9:13 X 8:18 0 17:31  3.
Valašské Mweziříčí 13:15 18:8 X 2 31:23  2.

Finálová skupina

Družstvo  1 2 3 4 Body Skóre Pořadí
Velké Meziříčí X 13:11 14:7 17:12 6 44:30  1.
Juliánov 11:13 X 19:9 15:13 4 45:35  2.
HBC Olomouc-dorci 7:14 9:19 X 12:17 0 28:50  4.
Valašské Meziříčí 12:17 13:15 17:12 X 2 42:44  3.

 

o 5. místo

  1. utkání : Měnín – Horka nad Moravou  13:13
  2.  utkání : Horka nad Moravou – Měnín 12:9

Nejlepší střelec : Žalmánek Marek – Valašské Meziříčí

Nejlepší hráč : Vyhňák Miroslav – Horka nad Moravou

Nejlepší brankář : Kovář Marek – Valašské Meziříčí

foto naleznete ZDE

 

18.8. 2018              Přípravný turnaj Droždín

 

V sobotu ráno jsme zajížděli na první ostrý test v kategorii mužů na přípravný turnaj do nedalekého Droždína. Na kvalitně obsazeném turnaji Nás čekalo celkem pět zápasů.

Po týdenním soustředění tedy přišla první konfrontace našich kluků v danné kategorii. Vyjma posledního utkání, kdy na kluky přišla zcela logicky únava jsme na turnaji zanechali dobrý dojem.
Není to jen naše mínění, ale z mnoha úst účastníků jsme slyšeli chválu na naše kluky a toho si ceníme nejvíce.

Bylo vidět, že chlapi chtějí hrát a byly doslova nažhaveni na každý zápas. Naší hrou jsme překvapili nejednoho soupeře a ten se na vítězství musel hodně snažit, nic jsme nikomu nedali zadarmo.
Bohužel Nám chybí právě ty zkušenosti, které bezpochyby měl každý soupeř, ale právě proto jsou takové turnaje, kde můžeme čerpat mnoho zkušeností od protihráčů. Udělali jsme samozřejmě i nějaké chyby, ale ty k tomu prostě patří. Vyzkoušeli jsme i herní situace, které jsme trénovali během soustředění a nejednou to skončilo krásnou brankou. Je před námi ještě kus práce, ale první krůčky v seniorské kategorii zvládli všichni na jedničku.

Hoši děkujeme za Vaši předvedenou hru, chuť a elán v každém utkání. Věříme, že pokud vydržíme a to vydržíme makat takhle dále, bude to jen lepší a lepší.

Poděkování patří i našim fandům za podporu a fandění po celý turnaj. Byli jste také super. Děkujeme
Sestava a branky : Vykydal Libor 8, Vysoudil Vojtěch 6, Švehla Martin 4, Holý David 3, Malý Patrik 3, Semjon Jiří 3, Protivánek Matěj 2, Foukal Tomáš 2, Vyhňák Miroslav 2, Hruda Jiří 2, Jedenástík Josefv 1, Walweel Jakub 1, Pulkrábek Jan 1, Halouzka Roman 1, Němec Martin 0, brankáři : Konrád Martin, Dvorský Radek

 

konečná tabulka:

Družstvo  1 2 3 4 5 6 Body Skóre Pořadí
 Droždín X  14:8  12:9  14:8  9:8  10:11  8 59: 44  1.
 Horka nad Moravou 8:14 X  8:12  4:11  10:13 9:10  0  39:60  6.
 Prostějov  9:12  12:8 X  9:12 9:11  10:16  2  49:59  5.
 Senice na Hané  8:14  11:4  12:9 X  7:11  9:16 4  47:54  4.
 Šumperk  8:9  13:10  11:9  11:7 X 10:9 8  53:44  3.
Uničov 11:10  10:9  16:10  16:9  9:10 X  8  62:48  2.