Hodnocení 2020-2021

Hodnocení podzimní části sezóny 2020/2021

Velmi aktivním prázdninovým soustředěním, přípravnými turnaji ve Zlíne, v Horce nad Moravou a také v Lovosicích naše družstvo ukázalo svou sílu. Vše se rozjíždělo na jedničku, a když k tomu přidáme skvělé 3.kola /6 utkání – 6 výher/ v lize Olomouckého kraje mladšího žactva, musíme říct, že jsme měli výborný start do nové sezóny a předváděli pěknou a hlavně kolektivní hru. Bohužel naše nadšení všech na hřišti, v klubu a hlavně ze strany diváků a rodičů, kteří byli naší nedílnou součástí všech úspěchů, nemělo dlouhého trvání. Překazilo nám to opět vládní nařízení a STOP ke všem organizovaným soutěžím ve sportu, ale i omezení v běžném životě.

Tímto jsme bohužel přišli také o účast na zrušených turnajích v Rožnově /Dobiáš Cup 2020/, turnaji v Liberci i v Holešově.

Všechna družstva to hodně mrzí, ale věří, že se brzy opět potkáme na hřišti a budeme si užívat naši  oblíbenou házenou  ….

Výsledky přípravy a ligy mladšího žactva Olomouckého kraje:

1.Holiday Cup Zlín 2020

Horka n/M A     2.místo/6 družstev

Horka n/M B     5.místo/6 družstev

2.Házenkářské naděje Horka n/Moravou 2020

Horka n/M        3.místo /8 družstev

3.Házenkářský Festival Lovosice 2020

Horka n/M        6.místo /22 družstev

4. Liga Olomouckého kraje mladšího žactva

1. Horka vs Uničov                   31:7     Shot out: 5:4

2. Horka vs Centrum Haná       21:12    Shot out: 3:4

3. Horka vs HBC                      28:13    Shot out: 5:0

4. Horka vs Cement Hranice     35:5     Shot out: 3:0

5.Horka vs HBC                       29:5     Shot out: 5:5

6. Horka vs Cement Hranice     27:3     Shot out: 6:3

Po těchto kláních se nám opět uzavřelo vše ke společnému trénování, ligovým utkáním, turnajům…atd. My jsme, ale ve svých možnostech nezaháleli a věnovali se domácímu cvičení, posilování a udržování se v kondici. Také k tomu hodně napomáhali rodiče, kteří se snažili s dětmi vymýšlet sportovní aktivity jak v přírodě, tak i v domácím omezeném prostředí a za to jim neskutečně děkujeme.

Ale to bychom nebyli to nadšené družstvo s heslem : HORKA JEDE !!!,  které by nevymyslelo společnou aktivitu dle maximálního povolení a nařízení vlády. Od 2.11. jsme měli společné výběhy do přírody, kde jsme cvičili a běhali na výdrž. Spolu s námi se zapojili i rodiče a byly to opravdu super akce. Celkem jsme naběhali do 23.12.2020  … 718,5km. Každý svým počinem přispěl k tomuto výsledku. Mimo jiné jsme ještě během rozvolnění stihli společně 4x potrénovat ve sportovní hale v Senici a trochu tak zavzpomínat jaké to je bavit se házenou J. Bohužel se nám opět po 27.12. uzavřelo vše co mohlo….vnitřní trénování a i venkovní výběhy, kdy byl povolen jen kontakt dvou osob a to se fakt nedá L.

Závěrem děkujeme všem hráčům za maximální nasazení během vyjímečného stavu a omezení a také rodičům a fanouškům za podporu od srpnové přípravy, při turnajích a v nedokončené podzimní sezóně. Myslete na nás i nadále a my se budeme snažit vás kdykoliv, až přijde čas nezklamat a opět

vám na tváři vytvořit úsměv a radost s radosti našich hráčů i hráček.

Pojďme společně bojovat a vydržet…..

Přejeme Vám pěkné a radostné vánoce a do nového roku 2021 vše nejlepší a hlavně zdraví !!!

S přáním všeho dobrého a pozitivního… trenéři Hrachovinová Andrea a Němec Petr

04.10.2020       3.kolo mladší žactvo LOK      

TJ Sokol Horka nad Moravou – HC Cement Hranice B / HBC Olomouc B

K dalšímu v pořadí už třetímu kolu ligy mladších žáků jsme zajížděli k blízkému soupeři do Olomouce. Mělo to být odvetné utkání z předchozího kola, které bylo předehrávkou z 6.12.2020. Našimi soupeři bylo domácí družstvo HBC a tým HC Cement Hranice B. K prvnímu utkání jsme nastoupili proti Cementářům. Z předchozího kola jsme věděli, kde nás soupeř zaskočil a tak jsme chtěli tyto chyby eliminovat. To se nám podařilo a bez inkasované branky jsme prvních 15 minut vyhráli 16:0. Shot-out jsme také zvládly s menším zlepšením. Ale v začátku druhého poločasu jsme začali velmi vlažně, až sebejistě s myšlenkou:… Nemusíme…přece vedeme!!! Tím pádem přišel time-out, kde jsme si vysvětlili, že je třeba hrát stále aktivně dopředu a vycházet ze zajištěné obrany. Po oddechovém času se hráči i hráčky do hry vrátili opět nabuzeni a utkání jednoznačně dovedli ve své režii do vítězného konce. Je velmi pozitivní, že se do hry aktivně zapojili všichni prvoročáci a téměř celý druhý poločas odehráli pod svou taktovkou.

Ve druhém utkání jsme narazili na domácího soupeře HBC. V předchozím utkání minulý týden jsme měli s velmi dobrou hrou protivníka v osobní obraně, polovinu první části zápasu problémy. Až do sedmé minuty jsme stále dotahovali 1-2 brankový náskok HBC, než jsme se opět dostali do hry.      Takže příprava na odvetné utkání byla jednoznačná…na TJ jsme si celý týden vysvětlovali naše chyby a praktickými ukázkami se snažili pochopit, co je třeba zlepšit. Musíme všechny pochválit za zodpovědný přístup v tomto dnešním odvetném utkání v osobní obraně. Výsledek hovoří za vše (15:2) oproti minulému utkání (14:7) a se zodpovědným přístupem všichni pokračovali i druhý poločas.  Všichni na hřišti si zaslouží poděkování za předvedenou hru. Obě utkání si tedy všichni užili i s poslední podporou diváků. Díky hygienickému nařízení budou další zápasy v nouzovém stavu bez diváků. Je to škoda, protože sportovní fair play kulisa je vždy bouřlivá.

Horka jede!!!!!

Děkujeme rodičům za povzbuzování a zatím poslední sportovní kulisu. Byly jste slyšet a hráči i hráčky si to zasloužili a konečný potlesk pro celé družstvo bylo dojemný !!!

04.10.2020   TJ Sokol Horka nad Moravou – HC Cement Hranice B

27:3 (16:0), Shot out 6:3

04.10.2020   TJ Sokol Horka nad Moravou – HBC Olomouc B 

29:5 (15:2), Shot out 5:5

Sestava a branky: Hanáček Matěj 14/0, Skřivánek Šimon 14/0, Spáčil Václav 9/0, Hrachovinová Sára 7/0, Dvořák Ondřej 3/0, Jenš David 3/0, Matušek Šimon 1/0, Protivánková Róza 1/0, Drozdová Klára 0/0,  Brankáři: Rusler Martin 2/0, Dokoupil Milan 2/0 Trenéři: Hrachovinová Andrea, Němec Petr

27.09.2020       2.kolo mladší žactvo LOK      

TJ Sokol Horka nad Moravou – TJ Cement Hranice B / HBC Olomouc B

Další víkend ve znamení našeho družstva mladších žáků, jsme tentokrát odehráli v nové sportovní hale v Olšanech u Prostějova. Soupeři nám byly družstva TJ Cement Hranice a HBC Olomouc. V obou utkáních jsme soupeře porazili dle skóre hladce, ale skutečnost byla trochu jiná. Nechávali jsme soupeři mnoho prostoru k zakončování a možnost tak utkání zdramatizovat. Zejména proti družstvu HBC Olomouc jsme polovinu prvního poločasu tahali za kratší konec a tak to dlouho byl vyrovnaný boj. Až od sedmé minuty jsme začali soupeře přehrávat jistější obranou a úspěšnějším zakončováním. Po prvních částech obou utkáních přišly na řadu shot out-y, které jsme sice oba vyhráli, ale vůbec se nám podle našich představ nepovedly. Máme opět na čem pracovat a více než něco pilovat, spíše na hřišti začít více požívat hlavu a občas být více bojovní a nenechávat to na ostatních.

Horka jede!!!!!

Děkujeme rodičům za povzbuzování, sportovní kulisu a dopravu hráčů na jiné sportovní kolbiště.

20.09.2020   TJ Sokol Horka nad Moravou – HC Cement Hranice      35:5(20:2), Shot out 3:0

20.09.2020   TJ Sokol Horka nad Moravou – HBC Olomouc              28:13(16:9), Shot out 5:0

Sestava a branky: Skřivánek Šimon 15/0, Sobek Tomáš 10/0, Hanáček Matěj 10/0, Vánský Radim 7/0, Hrachovinová Sára 7/0, Spáčil Václav 6/0, Jenš David 3/0, Niessner Matyáš 1/0, Matušek Šimon 1/0, Dvořák Ondřej 1/0, Protivánková Róza 0/0, Hoferek Matěj 0/0, Fiala Adam 0/0 Brankáři: Rusler Martin 2/0, úspěš. 67,3% Trenéři: Hrachovinová Andrea, Němec Petr

20.09.2020       1.kolo mladší žactvo LOK 

TJ Sokol Horka nad Moravou – TJ Sokol Centrum Haná B / Házená Uničov

Předsezónní příprava nám vyšla celkem úspěšně a při účasti na třech turnajích jsme velmi překvapili. Ale bohužel konec prázdnin si vybral svou daň v podobě zranění třetiny kádru a byl z toho menší lazaret. Bohužel se to tak někdy všechno sejde /podvrtnutý kotník, koleno, zlomený ukazováček, natažený zádový úpon, stehy na rozseknuté části lýtka no…. nebudeme dále pokračovat. Všem zraněným přejeme brzké uzdravení a rychlé opětovné zapadnutí do družstva, které je rozjeto snad správným směrem.

O tomto víkendu jsme pořádali 1. kolo ligy mladších žáků. Soupeřem nám byly družstva Házená Uničov a Sokol Centrum Haná B. S celkového počtu 18 hráčů nás bylo v obou utkáních jen 12. Počet dostačující, ale pro sehranost vznikly malé mezery, které jsme museli týden před prvním kolem dopilovat a připravit se tak na jiné herní varianty než s plnou sestavou.

Ale k našemu překvapení všichni na hřišti se zhostili role jeden za všechny, všichni za jednoho. Bylo se s radostí na co dívat. K oběma zápasům nebylo našim sportovcům skoro co vytknout…. a výsledky hovoří za vše…..ale?

Ale pro nás trenéry nebyly výsledky tím nejdůležitějším měřítkem při hodnocení. To co všichni na hřišti během dvou utkání předvedli, bylo nadmíru uspokojivé. Vše co jsme v přípravě natrénovali, jsme v těchto dvou zápasech až na nějaké malé nedostatky zužitkovali a využili. Výkon všech se dá hodnotit jako velmi dobrý. Musíme především pochválit ročníky 2009-2010, které nás mile překvapili, a jejich herní posun je velkým přínosem pro celé družstvo mladších žáků.

Doufejme, že příští týden v této kvalitě budeme pokračovat a nezastaví nás ani COVID-19 J.

Děkujeme rodičům a fanouškům za pěknou kulisu při všech utkáních.

20.09.2020   TJ Sokol Horka nad Moravou – Házená Uničov                     31:7(15:4), Shot out 5:4

20.09.2020   TJ Sokol Horka nad Moravou – TJ Sokol Centrum Haná B  21:12(14:7), Shot out 3:4

Sestava a branky: Skřivánek Šimon 17/1, Sobek Tomáš 12/1, Hrachovinová Sára 10/0, Hanáček Matěj 7/0, Niessner Matyáš 2/0, Drozd Jakub 1/0, Protivánková Róza 0/0, Tinklová Veronika 0/0, Drozdová Klára 0/0, Fiala Adam 0/0, Brankáři: Rusler Martin 2/0   46,2%, Dokoupil Milan 1/0   44,4%
Trenéři: Hrachovinová Andrea, Němec Petr

04.- 06.09.2020  Házenkářský festival – Lovosice 2020 – mladší žactvo

Po třítýdenní přípravě v domácím prostředí jsme po turnaji ve Zlíně a domácích Házenkářských nadějích odjeli změřit naše schopnosti do dalekých Lovosic na Házenkářský festival. Tento turnaj měl být vyvrcholením celé přípravy… a to se také stal. Vše jsme nasávali  a užívali plnými doušky. Byla to opravdu skvělá akce a to ihned od počátku. Na tomto turnaji jsme byli již minulý rok porvé a proto jsme se sem rádi vrátili. Minulý rok jsme se umístili na 10.místě a věřili jsme, že si letos vše užijeme ještě líp. Od prvních minut jsme předváděli házenou na kterou se s radostí dalo dívat a potěšením nad všemi hráči, kteří hráli na maximum a předváděli kolektivní, bojovnou a chytrou hru. Jsme na všechny hráče velmi pyšní s jakým odhodláním, zodpovědností, tvrdostí a vyhecovaností  přistupovali ke každému utkání od prvních vteřin každého boje.

Bohužel až v posledním utkání proti týmu Dukla Praha 1 už došly síly a udělali jsme si z pražského brankáře pohyblivý cíl. Musíme podotknout, že chytal velmi dobře pozičně a zabral technicky hodně místa v brance…Gratulace družstvu Dukla Praha 1 k 5.místu.

Tím pádem na nás zbylo 6.místo, ale ……….

v tomto případě nebereme číselné umístění jako měřítko. To co předvedli na hřišti všichni, bylo pro nás na 1.místo.. J. Neskutečná kolektivita, radost ze hry, bojovnost, vytrvalost…prostě vše co k házené patří.

Děkujeme za předvedenou parádu všem na hřišti !!!!!!!!!

Základní skupina:

TJ SOKOL HORKA NAD MORAVOU – JISKRA ZRUČ NAD SÁZAVOU            19:10

TJ SOKOL HORKA NAD MORAVOU – DUKLA PRAHA I                                  8:12

TJ SOKOL HORKA NAD MORAVOU – BANÍK MOST                                       13:8

TJ SOKOL HORKA NAD MORAVOU – TJ ELP JABLONEC NAD NISOU         13:4

TABULKA PO ZÁKLADNÍ ČÁSTI

1.         DUKLA PRAHA 1                                             8          4-0-0    51:33    +18

2.         TJ SOKOL HORKA NAD MORAVOU               6          3-0-1    53:34   +19     

3.         HK BANÍK MOST                                            2          1-0-3    45:48    -3

4.         TJ JISKRA ZRUČ n/S.                                     2          1-0-3    48:60    -12

5.         TJ ELP JABLONEC n/NISOU                           2          1-0-3    29:51    -22

Horka opět nezklamala …. dostává se do finálové skupiny mezi zvučná házenkářská jména…

Utkání o 1.-8.místo….

TJ SOKOL HORKA NAD MORAVOU – TJ LOKOMOTIVA LOUNY                 3:10    

Utkání o 5.-8.místo….

TJ SOKOL HORKA NAD MORAVOU – TATRAN LITOVEL                             13:8    

Utkání o 5.-6.místo….

TJ SOKOL HORKA NAD MORAVOU – HC DUKLA PRAHA 1                         1:13    

Sestava a branky: Skřivánek Šimon 22/3, Hanáček Matěj 11/0, Sobek Tomáš 12/2, Hrachovinová Sára 15/1, Jenš David 3/1, Vánský Radim 0/0, Drozdová Klára 1/0, Dvořák Ondřej 1/0, Drozd Jakub 0/0, Matušek Šimon 0/0, Niessner Matyáš 0/0, Protivánková Rozálie 0/0, brankáři: Rusler Martin 1/1, Dokoupil Milan 0/0 Trenéři: Němec Petr, Rusler René, Niessner Aleš

KONEČNÉ UMÍSTĚNÍ:

1. TJ Lokomotiva Louny

2. HC Dukla Praha 2

3. Lions Hostivice

4. TJ Sokol Velké Meziříčí

5. HC Dukla Praha 1

6. TJ Sokol Horka n/M.            4-0-3    8b.       70:65    +5

7. Sokol Kostelec n/L.

8. Tatran Litovel

9. Talent Plzeň 1

10. TJ Sokol Centrum Haná

11. TJ JM Chodov

12. HK Lovosice 2

13. TJ Jiskra Zruč nad Sázavou

14. HK Baník Most

15. HK Lovosice 1

16. TJ Spartak Příbram

17. TJ Kovofiniš Ledeč nad Sázavou

18. TJ ELP Jablonec nad Nisou

19. TJ Slavoj Děčín

20. Házená Rokycany

21. Liberec Handball

22. HSK Tygři Ústí nad Labem

30. 8. 2020       TJ Sokol Horka nad Moravou (Házenkářské naděje 2020)

Dnešní víkend patřil opět házené. V sobotu mini žactvo mladší i starší odehrálo pěkná utkání na našem domácím turnaji a dnes je vystřídali mladší žáci. Všichni podali pěkný výkon, ale i přes to jsme v základní skupině skončili na 2. místě. I když jsme měli nejlepší obranou na turnaji…16 branek ze 4 utkání v čase 1x20min, hráli jsme až o 3. místo proti Centru Haná. Zodpovědnou hrou v obraně a rychlými akcemi v útoku jsme nedali soupeři více prostoru a utkání vyhráli. V celkovém hodnocení nám o 1.branku uteklo finále a velikou možnost celý turnaj vyhrát. Pro nás 3. místo je pěkné, ale spíše hlavním faktorem je, že se herně posouváme výš a také to, že se zapojili všichni a chtěli hrát za tým.

Máme skvělou obranu a výborné brankáře, ale musíme zlepšit úspěšnost při střelbě a hlavně být všichni v útoku aktivnější …..a voooo toom too je !!! Horka jede….

Děkujeme rodičům za podporu v hledišti …..

VÝSLEDKY

Skupina „A“ 1 2 3 4 Body Skore Pořadí
Žeravice XXX 5:9 13:2 5:11 2 23:22 3.
Centrum Haná 9:5 XXX 11:1 7:11 4 27:17 2.
Ostrava 7:13 1:11 XXX 0:16 0 3:40 4.
Holešov 11:5 11:7 16:0 XXX 6 38:12 1.
Skupina „B“ 1 2 3 4 Body Skore Pořadí
Horka XXX 10:2 13:3 6:6 5 29:11 2.
Prostějov 2:10 XXX 1:10 3:19 0 7:39 4.
Olomouc 3:13 10:2 XXX 4:9 2 17:24 3.
Ivančice 6:6 19:3 9:4 XXX 5 34:13 1.

O konečné umístění

o 7. místo 14:00 Ostrava Prostějov 2:10
o 5. místo 14:25 Žeravice Olomouc 10:8
o 3. místo 14:50 Horka Centrum 8:5
o 1. místo 15:15 Holešov Ivančice 5:13

Nejúspěšnějších 5 střelců turnaje:

UMÍSTĚNÍ JMÉNO DRUŽSTVO BRANKY
1. Konečný Vojtěch Holešov 17
2. Skřivánek Šimon Horka 15
3. Zajíček Filip Ivančice 14
4. Šluchová Judita Holešov 13
5. Daňková Andrea Žeravice 10

Sestava a branky: Skřivánek Šimon 15/1, Hanáček Matěj 8/0, Sobek Tomáš 7/0, Hrachovinová Sára 5/0, Jenš David 2/1, Vánský Radim 0, Drozd Jakub 0, Protivánková Rozálie 0, Niessner Matyáš 0, Hoferek Šimon 0, Dvořák Ondřej 0, Drozdová Klára 0, brankáři: Rusler Martin 0, Dokoupil Milan 0. Trenéři: Hrachovinová Andrea, Němec Petr.

30.8.2020         Házenkářské naděje Horka nad Moravou 2020

Dnešní víkend patřil opět házené. V sobotu mini žactvo mladší i starší odehrálo pěkná utkání na našem domácím turnaji a dnes je vystřídali mladší žáci. Všichni podali pěkný výkon, ale i přes to jsme v základní skupině skončili na 2. místě. I když jsme měli nejlepší obranou na turnaji…16 branek ze 4 utkání v čase 1x20min, hráli jsme až o 3. místo proti Centru Haná. Zodpovědnou hrou v obraně a rychlými akcemi v útoku jsme nedali soupeři více prostoru a utkání vyhráli. V celkovém hodnocení nám o 1.branku uteklo finále a velikou možnost celý turnaj vyhrát. Pro nás 3. místo je pěkné, ale spíše hlavním faktorem je, že se herně posouváme výš a také to, že se zapojili všichni a chtěli hrát za tým.

Máme skvělou obranu a výborné brankáře, ale musíme zlepšit úspěšnost při střelbě a hlavně být všichni v útoku aktivnější …..a voooo toom too je !!! J

Horka jede….

Děkujeme rodičům za podporu v hledišti …..

Výsledky družstva TJ Sokol Horka nad Moravou

TJ SOKOL HORKA NAD MORAVOU A – SK HFP PROSTĚJOV                      10:2

TJ SOKOL HORKA NAD MORAVOU A – HK IVANČICE                                   6:6

TJ SOKOL HORKA NAD MORAVOU A – HBC OLOMOUC                               13:3

O 3.místo:

TJ SOKOL HORKA NAD MORAVOU A – TJ SOKOL CENTRUM HANÁ            8:5

KONEČNÉ UMÍSTĚNÍ:

1.místo             HK IVANČICE                                                 47:18    +29      7b

2.místo             TJ HÁZENÁ HOLEŠOV                                   43:25    +18      6b

3.místo             TJ SOKOL HORKA NAD MORAVOU               37:16    +21      7b

4.místo             TJ SOKOL CENTRUM HANÁ                          32:25    +7        4b

5.místo             SK ŽERAVICE                                                 33:30    +3        4b

6.místo             HBC OLOMOUC                                              25:34    -9         2b

7.místo            SK HFP PROSTĚJOV                                     17:41    -24       2b

8.místo             SOKOL OSTRAVA                                          5:50     -45       0b

Nejúspěšnějších  5 střelců turnaje:

  1. Konečný Vojta              Holešov           17
  2. Skřivánek Šimon          Horka               15
  3. Zajíček Filip                 Ivančice           14
  4. Šluchová Judita           Holešov           13
  5. Daňková Andrea          Žeravice           10

Sestava a branky: Skřivánek Šimon 15/1, Hanáček Matěj 8/0, Sobek Tomáš 7/0,

Hrachovinová Sára 5/0, Jenš David 2/1, Vánský Radim, Drozd Jakub, Protivánková Rozálie,

Niessner Matyáš, Hoferek Šimon, Dvořák Ondřej, Drozdová Klára,     

Brankáři: Rusler Martin , Dokoupil Milan

Trenéři: Hrachovinová Andrea, Němec Petr

23.8.2020         Holiday cup Zlín 2020

Hodně dlouho jsem přemýšlel, jak začít s hodnocením tohoto prvního přípravného turnaje po dlouhé prázdninové a koronavirové pauze. Kdybych to měl shrnout pár slovy, vypadalo by to asi takhle:

Není co dodat…

V průběhu prázdnin jsme měli dobrovolný trénink každou středu 2 hodiny. Scházelo se nás průměrně 5-8 hráčů, což není mnoho, ale ti co chodili, to na tomto turnaji zhodnotili. Ta pravá sezónní příprava začala jen 5 dnů před tímto turnajem a účast byla již velmi plodná /75 % všech z družstev mini žáků a mladších žáků/ a všichni ji zvládli, jak fyzicky tak i technicky velmi dobře až překvapivě. Mnoho hráčů nám svalově zesílilo, vyrostlo, ale i někteří se malinko zakulatili, ale to je pro házenou důležité, protože váha je potřebná v silovém boji o každý kousek hrací plochy.

V sobotu 22.8.2020 se na Holiday Cup představili minižáci starší a na turnaji soupeře potrápili a ukázali naši sílu. Hráli velmi pěkně, a i když to někdy vypadalo, že taháme za kratší konec, vždy jsme bojovali až do konce sil.

V neděli již probíhal hlavní turnaj, a to v kategorii staršího a mladšího žactva chlapců. Naše družstvo mělo být rozděleno na dva týmy, a to ročníkově 2008, 2009 a mladší. Bohužel se někteří hráči z rodinných důvodů nebo nemoci nemohli zúčastnit, i tak jsme ale nastoupili. Družstva byla oslabena, v každém družstvu bylo pouze 7 hráčů, což znamenalo celý turnaj bez střídání na obou stranách. Po domluvě s pořadatelem a soupeři jsme si mohli vždy 1-2 hráče navzájem vypůjčit, ale…. v tom by nesměl být háček. Naše utkání se vždy, až na 1 výjimku, hrála ve stejný čas na dvou hřištích…. Všechny hráče to stálo neskutečnou energii, kterou museli na hřišti vydat a hrát na přímém slunci

s teplotou blížící se 30°C v čase 2*15minut. S přibývajícími minutami se tato kombinace stávala téměř smrtelnou. Po dohodě s rozhodčími, kteří nám vyšli vstříc, jsme si mohli vzít v každém poločase 1 min oddechovou pauzu. Jsme rádi, že jsme všechny hráče dovezli živé domů J. Všechna utkání byla tak nabitá pozitivem, bojovností, tvrdostí a hraná srdíčkem, kdy všichni hráči i hráčky předvedli krásné zápasy a nevzdávali se ani za jasných stavů a nechali na hřišti veškerou energii, která nás trenéry i rodiče neskutečně nabíjela !!!!

Musíme se před hráči i hráčkami poklonit a poděkovat jim za celý turnaj. Byla to velká paráda,

kamarádství, vzájemná pomoc hráčů i hráček mezi družstvy a bojovnost za hranice možností. A když byly občas nějaké slzičky, tak bylo vidět, jak je házená baví. Ten, kdo opravdu měl slzy na krajíčku, byl i samotný pan trenér. Tímto se opravdu posunuli vpřed, a byla to pro všechny neskutečná házenkářská zkušenost, kterou určitě časem zúročí.

Bohužel se nám, ale zranil lídr družstva Vašek Spáčil, který si ještě tentýž večer odvezl z návštěvy

urgentního příjmu v Olomouci sádru na pravém ukazováčku. Jeho zranění před turnajem bylo

podceněno a při souboji v zápase došlo k „dokonání díla“. Tím pro Vaška bohužel skončila veškerá další příprava, a to jak na nadcházejícím domácím turnaji, tak i na Házenkářském festivalu

v Lovosicích. Ale jak se vždy říká, že házená je kolektivní hra, tak pomoc musí být mezi všemi a vzájemná…takže se semkneme, zabereme a uděláme vše proto, abychom si vše užili i s podporou Vaška, který jede s námi a bude fandit.

Závěrem ?……..…snad jen to, že jsme silní víc, než jsme si mysleli, a v 

tom je síla celého družstva.

Smekáme před vámi a DĚKUJEME !!!!

Ještě něco….píšeme to vždy, ale musíme opět….bez rodičů a jejich obětavého přístupu a pomoci nám, bychom nemohli psát tyto řádky a hodnotit tyhle krásné okamžiky nás všech…DĚKUJEME !!!!

Výsledky družstva TJ Sokol Horka nad Moravou A

TJ SOKOL HORKA NAD MORAVOU A – TJ SOKOL TELNICE                 13:15 (6:9)

TJ SOKOL HORKA NAD MORAVOU A – HC ZLÍN A                                 17:13 (9:7)

TJ SOKOL HORKA NAD MORAVOU A – TJ SOKOL HORKA NAD MORAVOU A         21:11 (11:5)

TJ SOKOL HORKA NAD MORAVOU A – TJ SOKOL HOVĚZÍ                    19:6 (11:2)           

TJ SOKOL HORKA NAD MORAVOU A – HC ZLÍN B                             8:8 (4:4)

Výsledky družstva TJ Sokol Horka nad Moravou B

TJ SOKOL HORKA NAD MORAVOU B – TJ SOKOL TELNICE            8:20 (1:14)

TJ SOKOL HORKA NAD MORAVOU B – HC ZLÍN A                            5:23 (3:11)

TJ SOKOL HORKA NAD MORAVOU B – TJ SOKOL HORKA NAD MORAVOU A         11:21 (5:11)

TJ SOKOL HORKA NAD MORAVOU B – TJ SOKOL HOVĚZÍ                                      11:17 (5:11)           

TJ SOKOL HORKA NAD MORAVOU B – HC ZLÍN B                        6:4 (3:3)

KONEČNÉ UMÍSTĚNÍ:

 1.místo           TJ SOKOL TELNICE                                       97:57    +40      10b

 2.místo           TJ SOKOL HORKA NAD MORAVOU A            78:53    +24      7b

 3.místo           HC ZLÍN A                                                       89:58    +31      6b

 4.místo           TJ SOKOL HOVĚZÍ                                         44:76    -32       4b

 5.místo           TJ SOKOL HORKA NAD MORAVOU B             41:85    -44       2b

 6.místo           HC ZLÍN B                                                       50:60    -10       1b

Sestava a branky: Skřivánek Šimon 26/2, Sobek Tomáš 17/1, Spáčil Václav 16/3,

Hanáček Matěj 12/1, Hrachovinová Sára 10/2, Vánský Radim 10/1, Drozd Jakub 10/1,

Rusler Lukáš 8/0, Matušek Šimon 6/2,

Brankáři: Rusler Martin , Dokoupil Milan

Trenéři/vedoucí: Němec Petr, Hrachovinová Andrea, Rusler René, Ruslerová Jana