Trenér: Jindřiška Ochmannová, tel.: 605 841 182, e-mail: Hazena-Horka@email.cz

Hoferek Šimon, Rakusová Natálie, Veselá Eliška, Holub Matěj,
Rusler Lukáš, Patáková Eliška, Matušková Bára, Stroupek Ondřej,
Váňa Jakub, Šafářová Dorota, Vít Nemrava, Kristián Šrot

NAŠE CÍLE:

Plynule navazují na cíle přípravky. Házená se pro nás stává zábavou a předmětem trvalého zájmu. Stanovujeme si a dodržujeme základní normy chování v kolektivu. Respektujeme trenéra a rozhodčí. Rozvíjíme všestranný pohybový základ (dřepy, kotouly, běžecká abeceda, atd.). Hrajeme velké množství sportovních a pohybových her. Zvládáme složitější přeskoky přes švihadlo. V házené již zvládáme sbírání a chytání míče obouruč; vrchní přihrávku jednoruč na místě i v pohybu; vrchní přihrávku přetaženou a nedotaženou; vrchní střelbu jednoruč ze země; základy střelby z výskoku; jednoúderový a víceúderový driblink; nabíhání bez míče (do volného prostoru); zaujímání útočného postavení (vzhledem k brance a soupeři); základy uvolňování hráče s drženým míčem. A hlavně: VŠICHNI HRÁČI SI ZKOUŠÍ VŠECHNY HERNÍ POZICE a HRAJÍ STEJNÝ ČAS NA HŘIŠTI.

Rozpis tréninků od 1. 9. 2019

DEN ČAS MÍSTO POZNÁMKA
pondělí 16:00 – 17:30 Areál ZŠ Horka nad Moravou s sebou míč, pití a převlečení
čtvrtek 16:00 – 17:30 Areál ZŠ Horka nad Moravou s sebou míč, pití a převlečení

Žádáme rodiče o omlouvání dětí při neúčasti na tréninku prostřednictvím e-mailu nebo SMS.

Vážení rodiče. Je důležité, aby svůj vlastní míč na miniházenou mělo každé dítě. Míč bude potřebovat na trénincích, turnajích a dalších klubových aktivitách.

Míč lze zakoupit u trenérky. Cena á 230,- Kč. Standardní MOC je 290,- Kč.

9:00 HFP Prostějov Žeravice, Prostějov, Horka

Hrací čas: Při účasti 4 družstev na turnaji 2x 10 minut s 5 minutovou přestávkou. Při účasti 5 družstev na turnaji 2x 8 minut s 5 minutovou přestávkou V případě účasti pouze 3 družstev na turnaji se bude hrát dvoukolově 2x 8 min. s 5 minutovou přestávkou.Pořadatel je zároveň i účastníkem turnaje.  Na utkání hraná v Olomouci bude sraz u haly DHK Zory Olomouc. Na všechny ostatní srazy v Horce nad Moravou, na Sokolce. U turnajů s hlášenkou budeme přesný termín vědět 10 dní před turnajem.

Poznačte si prosím shora uvedené termíny turnajů a přizpůsobte tomu i váš osobní program tak, abychom se vždy sešli v co největším počtu. Také vás požádám o pomoc s dopravou u turnajů, na které budeme jezdit. Kdo můžete, budeme vždy rádi, když pomůžete. S tím souvisí i povinnost dětského „podsedáku“ podle patřičných dopravních předpisů (mělo by to být především v zájmu rodičů vybavit tím vaše děti).